Orient WZ0391FD - 200m air diver (Revolver)
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
mickey napisał/a:
Do tego muszę przyznać że kocham wskaźnik Power Reserve na tych orientach, praktycznie jest to teraz dla mnie mus w automacie.


Fakt, to bardzo praktyczne rozwiązanie. :wink:

emef
[Usunięty]
:
Dzieki. Jako, ze temat ozyl troszke to dorzucam fotki pogladowe Rewolwera na materacu.
Do samego paska nie jestem jeszcze w 100% przekonany bo musi sie chyba jeszcze ulozyc...



Blaz
[Usunięty]
:
Długo się układa, to fakt. Ale świetnie wygląda! :grin:

:
...bardzo mu w nim dobrze moim zdaniem

:
dobry zestaw!!!

:
Niech się nosi - podoba mi się :) .

:
emef napisał/a:
Dzieki. Jako, ze temat ozyl troszke to dorzucam fotki pogladowe Rewolwera na materacu.
Do samego paska nie jestem jeszcze w 100% przekonany bo musi sie chyba jeszcze ulozyc...

Daj znać, czy Materac nie popękał Ci przy uszach, w okolicy otworów na teleskopy. Mój, niestety, tak :sad: i to szybko :evil: .

Czino
[Usunięty]
:
irek1981 napisał/a:
Niech się nosi - podoba mi się :) .

+1 Gratulacje! :grin:

emef
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
emef napisał/a:
Dzieki. Jako, ze temat ozyl troszke to dorzucam fotki pogladowe Rewolwera na materacu.
Do samego paska nie jestem jeszcze w 100% przekonany bo musi sie chyba jeszcze ulozyc...

Daj znać, czy Materac nie popękał Ci przy uszach, w okolicy otworów na teleskopy. Mój, niestety, tak :sad: i to szybko :evil: .


Narazie ponosilem ze 3 dni i wrocilem do branzolety bo jednak wygodniejsza, ale bede raportowal jesli mi tez padnie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.