Nowe Nabytki 2022
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Fajny zegar, nosiłbym cool

:
Woytec, gratki pifko

:
Wojtek super zakup ;) pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
satanic666, Fazi, revolta, Jacobi, Thomas666, Maras, rmak, bandi, kopeć, Machu, Chorwat, kornel91 - dziękuję za dobre słowa pifko


kopeć, no popatrz a do mnie jeszcze nic nie przyszło hmmm
No ale ja przed samym zamknięciem przedpłat zakontraktowałem więc pewnie na liście jestem gdzieś tam na samym dole :/

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2022-06-21, 21:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Woytec, no ładne cacko pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Traser genialny!

Na imię mam Grzesiek.
:
vvojt, pataszon, dziękuję pifko
Myślałem przez chwilę o automacie ale on prawie 6,5k kosztuje.
No i nie ma wersji z automatem i cyferkami, wszystkie z podwójnymi indeksami zeby T100 na tarczy napisać ;)
W sumie to T25 to ten sam gaz co T100 i tyle samo wytrzymuje tylko przy tym drugim jest więcej rurek i/lub są one większe.
Zresztą i model kwarcowy jest w wersjach z większymi cyferkami lub z dużymi indeksami z trytem, co kto woli ale jakoś bardziej podobają mi się te z większymi cyframi.
Od tej wersji z dużymi indeksami odrzucają mnie jeszcze fale na tarczy, nie lubię takich "ozdobników".
W środku Ronda 715, też lepsza bo na pięciu kamieniach i ze wskaźnikiem rozładowania baterii, mogliby dać 515 przecież i też nikt by nie narzekał ;)
Tę samą 715 mam w modelu Victorinox INOX, działa bez zarzutu a i jest dokładna.
Tej Rondy zresztą to się nawet nie serwisuje, cały werk kosztuje ok. 100 złotych, wymienia się w całości po kłopocie.

Wracając do Trasera to tak generalnie to nurek jak się patrzy, niczego mu nie brakuje, WR500, szafir z AR (od spodu szkła), ceramiczny bezel i w dodatku matowy, nawet zawór helowy przy tych parametrach dołożyli no i oczywiście ten tryt.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2022-06-22, 08:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Woytec, całkiem nie moja bajka, ale czytelności mu trudno odmówić i utopić go bezpiecznie też można ;) pifko

[ Dodano: 2022-06-22, 09:00 ]
A tak w ogóle tyle fajnych zegarków się tu pojawiło (graty zakupoholikom) a na bazarku pustki :D

:
Woytec napisał/a:
vvojt, pataszon, dziękuję pifko
Myślałem przez chwilę o automacie ale on prawie 6,5k kosztuje.
(...)


Przez chwilę się ucieszyłem jak znalazłem szarą i zieloną wersję... no ale w kwarcu nie ma :P

:
kornel91, no Marcin. Oprócz tego, że mamy tak samo na imie, to jeszcze mamy te same zegarki :D

BTW. spróbuj mu ściągnąć tą bransoletę. Powodzenia... :facepalm:
i drugie BTW.: wersje standard (bez chrono) idą w zestawie z Nato i skórką. Zgadnij jakie mają mechanizmy wymiany bransy - tak, system szybkiej wymiany, której w naszym oczywiście nie ma :wkurzony:

Ostatnio zmieniony przez johnny_b2 2022-06-22, 15:35, w całości zmieniany 1 raz
:
johnny_b2, o, kurde a ja będę chciał zdjąć bo lekko luźno jest 😀

No i dzieki pifko szybka zmiana bransolety właśnie jest w tej wersji premium z paskami i w nowych spiritach zulu.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nie będzie czasu na więcej :facepalm: - reszta potem... :złośliwiec: :popcorn:




Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi nabrał rozpędu :shock:

:
:popcorn:

:
Jeszcze chwila :oops: była :idea: :arrow:




.
.
.
....kolory zgodne z wystrojem kuchennym... :D :D


.
.
.... :popcorn: :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2022-06-23, 10:06, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.