Nurki, nurasy, nureczki
Odpowiedz do tematu

:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:

:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:

:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, dobrze mu na tym "pędziwiatrze" pifko

:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Woytec napisał/a:
Dorian06, dobrze mu na tym "pędziwiatrze" pifko

Dzięki. pifko pifko
Choć jak czytam komentarze to jesteśmy w mniejszości. Ale mam to głęboko w doopie, bo mi się tak podoba.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Thomas666 napisał/a:
[url=https://live.staticflickr.com/65535/52005714641_61805844ed_c.jpg]Obrazek[/url]


Nie chciałbym się powtarzać, ale rzeczony czasomierz wywołuje u mnie uczucia niekłamanego podziwu i szczerej zazdrości... pifko

PS.
Wcześnie zaprezentowane nurki, nurasy, nureczki, to na mnie również oddziałują w ten sam sposób... ;)

<>

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2022-04-17, 16:36, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
>>>

Nurki, nurasy, nureczki - to czasomierze szczególnie nadające się do zaprezentowania w tradycyjny Lany Poniedziałek... :)

W związku z tym proponuję ich szczęśliwym Posiadaczom zdobycie się na odwagę przetestowania ich w tym szczególnym dniu... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:


A taki, o :)

:

:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.