B-Uhr inspirejszyn strap
Odpowiedz do tematu

: B-Uhr inspirejszyn strap
Zacznę od tego ze nie znoszę robić pasków do pilotów, za dużo z nimi zachodu. Ale kwarantanna, skór-wiele, oraz fakt, że już dawno nic konstruktywnego nie zrobiłem, więc zachciało mi się coś w B-Uhr'owskim stylu. Nie na stówę po B-Uhr'owsku wyszło, ale kilka detali zachowanych więc jak dla mnie jest ok, tak że przyspamuję ;) Trochę te ćwieki mi słabo wyszły bo nabijak za szeroki miałem i za płaskie są :głową w mur: Tak czy inaczej wożę się jak kierowca z bombowca.








:
pifko

W sumie, to może kiedyś też bym do mojego pilota taki pasek poczynił...
Tyle pomysłów, tylko czasu mało :(

:
Fajne jak by ktoś z paskorobow coś w B-Uhr stylu zrobił, bo z chęcią bym porównał jak innym wychodzą, gdyż ja poważnie się przy nich męczę.

:
A gdzie taką klamrę 20 mm kupić?

:
Klamra z odzysku z jakiegoś damskiego paska albo torebki. Do jakiegoś większego lumpeksu polecam się udać i w koszu z paskami i torebkami poszperać ;)

:
baro, dobra robota z tym paskiem pifko
Faktycznie, nity niespecjalne ale i tak sam nabijam takie młotkiem (jak muszę gdzieś wymienić) więc i tak lepiej wyglądają ;)

Jak dla mnie tylko mógłby być bez iwucowskiego" zwężenia, cały prosty, Tourby na przykład takie robi





Już dawno chcialem sobie sprawic ale tanie nie są hmmm


Santino, klamerka pasuje ale trzeba wszywać, na wymianę to nie bardzo hmmm
Kupowałem taką kiedyś tu:
https://www.ebay.pl/itm/S...872.m2749.l2649



Jest na teleskopach.
Jakby poszukać i tego sprzedawcy to ma czasem i mosiężne i czarne PVD...

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2020-04-20, 08:22, w całości zmieniany 1 raz
:
Cytat:
Jak dla mnie tylko mógłby być bez iwucowskiego" zwężenia, cały prosty, Tourby na przykład takie robi


Chciałem zrobić bez zwężenia bo łatwiej, ale klamrę miałem na 20mm a w uszach 22mm więc nie było wyjścia.

I przy okazji polecam Zlimsona. Kupiłem u niego sporo klamer do pama za grosze tylko jedna na 40 była źle docienta.

[ Dodano: 2020-04-20, 13:49 ]
Santino szyjesz na dwie igły, czy szydłem? Całkiem równo ci wychodzą te przeszycia, i tak w jodełkę, masz skośne dziurkacze podejrzewam.

:
baro, na dwie igły oczywiście :)

:
Świetnie wygląda ten pasek

:
Super pasek i klamra też pifko

:
To i ja się dorzcę ze swoim najnowszym wyrobem pasującym do tematu (co by dla jednego paska nie zakładać nowego tematu i mam nadzieję, że autor nie ma nic przeciwko :) ) Mam pilota z tarczą jak B-uhr i zrobiłem pasek nawiązujący do wersji z czasów wojny, tylko znacznie krótszy ;)


:
Dobra robota, zapięty wygląda profesjonalnie pifko

:
Baro szczerze? Zdecydowanie wolałem twoje projekty a la postarzany ponuraj...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.