Pudełka
Odpowiedz do tematu

:
Jak już wyściełane, to również pokrywa - bez tej (imo do niczego nie potrzebnej) szyby ;)

:
Dorian06 napisał/a:
Będzie się kajdan rysował.


Nie od drewna :-)

:
Machu napisał/a:
...
bez tej (imo do niczego nie potrzebnej) szyby ;)

Solary. ;)

[ Dodano: 2021-01-10, 10:42 ]
ALAMO napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Będzie się kajdan rysował.


Nie od drewna :-)

Wszystkie rysy jakie powstały na moich zapięciach bransolet powstały od biurka. A blaty są "drewniane". Stąd moja uwaga.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, ja trzymam otwarte cały czas, chociaz solarów nie mam ;)

:
Machu napisał/a:
Dorian06, ja trzymam otwarte cały czas, chociaz solarów nie mam ;)

Czyli dla Ciebie bez wieczka. ;)
Problem z zawiasami się rozwiązał. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Nie. Wyściełane wieczko musi być żeby zamknąć i przewieźć bez kombinowania, podkładania szmatek, itp ;)

:
Dzięki za uwagi :)
Wszystkie przeczytane i do przemyślenia :)
Jest koncepcja na zawiasy - będę zewnętrzne, ale dużo ładniejsze, też rustykalne. Magnes faktycznie, jeśli ma trzymać pokrywę, to będzie magnesował zegarki. Jest możliwość większych pudełek i będą, bo sam potrzebuję :)) , wszystko po kolei ;)

:
Machu napisał/a:
Nie. Wyściełane wieczko musi być żeby zamknąć i przewieźć bez kombinowania, podkładania szmatek, itp ;)

Aaaaa. To teraz rozumiem Twój tok myślenia. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Powstała skrzyneczka na 12 szt.
Problem zawiasów prawie rozwiązany (moim zdaniem) ;)
Środek i spód ze sklejki, dzięki temu pudełko zrobiło się trochę delikatniejsze, w dużych chyba tak zostanie, ale w mniejszych , takich na 3 lub 6 w różnych konfiguracjach chyba przegródki zostaną z litego drewna.
Problemem zostają poduszki, bo te są zbyt delikatne. Będę teraz próbował uszyć z grubego płótna lnianego no i muszą być grubsze.
Szkło hartowane, drewno - stara dębina, lakier ekologiczny, parkietowy.
Generalnie moim zdaniem idzie w dobrą stronę.

Gdyby ktoś był zainteresowany pudełkami większymi, to też jest taka możliwość, piszcie na PW ;)


















[ Dodano: 2021-02-22, 21:16 ]
To na szybko pokażę nowe na 24 zegarki :)
Jest możliwość zrobienia takiego (lub mniejszego) z pełnym wieczkiem.




Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.