Zdjęcia porównawcze wielkości i wzornictwa zegarków
Odpowiedz do tematu

:




Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Michał a jaki l2l ma ta Omega bo to 8500 i w uszach 20 mm??

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Oddałem Markowi. Nie mam jak zmierzyć. :(
Monster ma 48 mm mierzone linijką. Będzie podobnie jak widać na fotce.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, dzięki.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Marcin, jeżeli myślisz o PO to dla Ciebie tylko duża wersja. 42mm będzie damka dla Ciebie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Michał gdybam i przymierzam się do czegoś droższego ale to pewnie najwcześniej przyszły rok może coś koło 10k.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Słuszną linie obrałeś.
pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Zdjęcie jak zdjęcie, ale nadaje się idealnie ;)


:
Dwa największe nurki Zelosa cool


:
Takie porównawcze dla Tomka robiłem.



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Zdecydowanie Oris za mały :P

:
Machu napisał/a:
Zdecydowanie Oris za mały :P


Jarek no właśnie maluch mi się najbardziej podoba wersja chrono 45,5 mm i wysokość 18mm tylko cena mi się nie podoba. No ale bardzo przyjemny ten Oris nawet mimo wielkości ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mnie też się często ceny nie podobają, to popularna wada fajnych zegarków :D

Ostatnio zmieniony przez Machu 2021-01-30, 21:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie można mieć wszystkiego a i tak zaczynaliśmy od Festiny czy Timexa ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja to zaczynałem od perfectów za 50zł, timex to był dla mnie 'drogi' i 'markowy' zegarek ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.