Ebay
Odpowiedz do tematu

:
Nie mam bogatych doświadczeń przy zakupach na ebayu dlatego Was zapytam. Naród japoński zawsze jest taki nerwowy? Wylicytował mi się zegarek i w sumie nie spodziewałem się tego. Uzupełniłem swoje konto paypal, czekam na zaksięgowanie pieniędzy, patrzę na maila, a Japończyk po 48h od zakończenia aukcji założył mi sprawę o zaległą płatność. Kilka godzin później, kasa już była i dokończyłem transakcję. Tak sobie myślę ile ja dawniej cierpliwości miałem na polskim allegro gdy częściowo sprzedawałem swoją kolekcję....

:
Ciesz się ze cie z mieczem nie napadł, w sumie :)) :D hmmm

:
Buczo napisał/a:
Nie mam bogatych doświadczeń przy zakupach na ebayu dlatego Was zapytam. Naród japoński zawsze jest taki nerwowy? Wylicytował mi się zegarek i w sumie nie spodziewałem się tego. Uzupełniłem swoje konto paypal, czekam na zaksięgowanie pieniędzy, patrzę na maila, a Japończyk po 48h od zakończenia aukcji założył mi sprawę o zaległą płatność. Kilka godzin później, kasa już była i dokończyłem transakcję. Tak sobie myślę ile ja dawniej cierpliwości miałem na polskim allegro gdy częściowo sprzedawałem swoją kolekcję....


Ja zawsze pisze maila żeby spokojnie człowiek poczekał bo konto sie doładowywuje :D Nigdy nie było problemów.

:
Też zawsze wolę uprzedzić jeśli wiem, że zapłacę później - tak dla świętego spokoju i jasności.

:
Może tamtejsza poczta wstrzymała wysyłki za granicę hmmm

:
Może i tak. Chociaż ponad miesiąc temu wysłane. Czort wie, może sprzedający coś napisze sensownego.
A miał być Signature

[ Dodano: 2020-04-16, 08:48 ]
Właśnie odebrałem, na szybko z translatora:
"Cześć.
Dziękuję za Twoje zamówienie.

Bardzo mi przykro z tego powodu, ale poczta japońska przynieś mi swój przedmiot, ponieważ nie mogą wysłać go z Japonii z powodu COVID-19. (obecnie prawie nie ma lotu do USA.)

Poprosiłem więc DHL o wysłanie produktu z Japonii.
DHL ma własny rozkład lotów. (Poczta japońska używa pustej przestrzeni każdej linii lotniczej, takiej jak AA lub DELTA.)

Bardzo mi przykro z powodu zajmowania bardzo dużo czasu.
Mam nadzieję, że problem ten zostanie szybko rozwiązany.

Z góry dziękuję za wyrozumiałość."

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.