Gdzie mieszkają nasze zegarki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Fajny, czytelny... "Podobuje się":)



Pzdr

Spinner

:
Sam go nie kupowałem - dostałem w prezencie. Wizualnie mi się bardzo podoba ten model - szkoda tylko, że to nie wersja w automacie. Ale w sumie jednego kwarca warto posiadać, co by wg. niego dokładność mechaników sprawdzać. :wink: (mam gdzieś jeszcze drugiego kwarca - stare 10-letnie Casio - mój jedyny użytkowany zegarek do czasu mojego zainteresowania się tą tematyką).

:
A u mnie okazało się że 3 półki to za mało, więc musiałem dolną zaaplikować i teraz całość wygląda tak:




:
Tylko te plakaty i katalogi w tle jakieś takie ideologicznie niesłuszne - nasiąknięte zachodnim imperializmem... :wink:

:
Swissmaker niezły ołtarzyk :)

:
CornCobbMan napisał:
Tylko te plakaty i katalogi w tle jakieś takie ideologicznie niesłuszne - nasiąknięte zachodnim imperializmem... :wink:




Jakby ruscy i żółci plakaty swoich maszyn robili to na bank by wisiały zamiast tych :D ,



Wahin, dzięki :D

:
Kup sobie jakąś czerwoną flagę z sierpem i młotem, albo wydrukuj zdjęcie :)

:
Kurka, super połeczki... Nie ma ktos na zbyciu kilku plastikowych stojaczkow?



Pzdr

Spinner

:
ja te stojaczki kupuje u siebie w hurtowni, pierwotnie wszystkie mają naniesiony napis Casio, który zawsze zdrapuje :P i kosztują 2zł, jak chcesz moge ci kilka kupic i wysłać :D

:
To ja pokażę jeszcze jeden z moich domów zegarkowych - z pokojem fitness...


Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2011-05-23, 10:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Ten pokój odnowy biologicznej pełen profesjonalizm.

Zastanawiam się po co tyle pokrętełek, czyżby wersja z sauną i bąbelkami? :)

:
Cztery przyciski drewniane po lewej są do sterowania zegarem. Natomiast pokrętło i 2 przełączniki po prawej obsługują rotomat.

Panel przedni trochę mi krzywo wyszedł, ale to dopiero prototyp - w planach przeróbka do wersji na 2 zegarki.

:
Swissmaker znalazłem dla Ciebie ładne tło do twojego oltarzyka :wink:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19299

:
bardzo ładna flaga nawet nie wiedziałem że HK ma swoją fłagę , myślałem że wystepują teraz pod flagą CHRL

:
Hong Kong jest nadal "Specjalnym Regionem Administracyjnym" - w praktyce została tam cała "pierwotna" administracja, a chińscy urzędnicy i funkcjonariusze mieli 2 LETNIE!! szkolenia zanim zostali tam skierowani - język kultura, indoktrynacja :lol:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.