Poprzedni temat «» Następny temat
G. Gerlach Marszałek
Autor Wiadomość
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #211  Wysłany: 2019-01-11, 09:51   

Ale zdajesz sobe sprawę, że to nie jest kryształ, tylko diament ?
I pomysł wydłubania go z werku który kosztuje tyle ile kosztuje właśnie przez jego obecność, znajduje się na skali genialnej koncepcji tak daleko, że ciężko go dostrzec? :)
_________________
 
 
machlo 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 5253
Skąd: Warszawa
 #212  Wysłany: 2019-01-11, 10:54   

Ani nie wiem ile ten mechanizm kosztuje, ani nie wiedziałem, że to diament. ;)
Piszę tylko, że w moim poczuciu estetyki to świecidełko nie jest tam potrzebne. Kojarzy mi się to z kolczykami w uchu: :))
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #213  Wysłany: 2019-01-12, 01:26   

Myślę, że w uznaniu zasług w egzemplarzu dla ciebie firma mogłaby gratisowo zapaćkać ów brylancik np butaprenem (imitacja kupy Kasztanki) cool


Gbonk.
_________________
"We offer best solutions in search of a problem"
 
 
machlo 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 5253
Skąd: Warszawa
 #214  Wysłany: 2019-01-12, 11:45   

Jacek., i od razu byłoby lepiej. :))
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #215  Wysłany: 2019-01-12, 14:54   

I przy okazji skuteczny Anti - Paproch System. Cały napis zepsułby tarczę, mięc można dać napis APS albo paprochbloc :D

Gboo.
_________________
"We offer best solutions in search of a problem"
 
 
miś
[Usunięty]

 #216  Wysłany: 2019-01-17, 10:07   

ALAMO napisał/a:
Ale zdajesz sobe sprawę, że to nie jest kryształ, tylko diament ?


Bądź dokładny! diament syntetyczny, co Twoja firma obwieszcza bez krempacji (takich djamentów mam 10 w swoim nożu do szkła ;) ) Moim zdaniem ma rację Jacek pisząc o kupie kasztanki- ta zakładając iż oryginalna byłaby więcej warta niż ten syntetyczny :))

a zegarek ladny, nie psułbym wyglądu ideologią cool
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #217  Wysłany: 2019-01-17, 11:22   

miś napisał/a:
takich djamentów mam 10 w swoim nożu do szkła
i poczułeś potrzebę obwieszczania o tym całemu światu???, czy też jesteś zwolennikiem wydłubywania z mechanizmów tego co zaimplementował tam producent.
_________________
 
 
miś
[Usunięty]

 #218  Wysłany: 2019-01-17, 14:04   

Svedos napisał/a:
miś napisał/a:
takich djamentów mam 10 w swoim nożu do szkła
i poczułeś potrzebę obwieszczania o tym całemu światu???, czy też jesteś zwolennikiem wydłubywania z mechanizmów tego co zaimplementował tam producent.


oj nie , implementuj ile chcesz , ale to Twój kolega chciał obwieścić iż wsadzacie diamenty, taka drobna różnica, jakby napisał iż syntetyczne siedziałbym cicho , rozumiesz? wypij za Alamosa wizję i smaruj bardziej te Wasze mechanizmy (o tym może napiszę)
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #219  Wysłany: 2019-01-17, 14:13   

miś,
miś napisał/a:
oj nie , implementuj ile chcesz , ale to Twój kolega chciał obwieścić iż wsadzacie diamenty, taka drobna różnica, jakby napisał iż syntetyczne siedziałbym cicho , rozumiesz? wypij za Alamosa wizję i smaruj bardziej te Wasze mechanizmy (o tym może napiszę)


Po pierwsze, to nie my wsadzamy diamenty, tylko producent mechanizmu....tak zgadłeś my ich nie produkujemy, wiem że trudno się z tym pogodzić.

Po drugie Twój wpis o smarowaniu dobitnie świadczy o tym że nie masz pojęcia o czym piszesz...ale pisz, pisz, może coś ciekawego się dowiemy.

Potrzecie całą Twoją wypowiedź traktuję jako wygłaszanie poglądów politycznych a zgodnie z regulaminem na forum o polityce nie rozmawiamy...tak ten tego...uważaj.
_________________
 
 
miś
[Usunięty]

 #220  Wysłany: 2019-01-17, 15:37   

Svedos napisał/a:
miś,
miś napisał/a:
oj nie , implementuj ile chcesz , ale to Twój kolega chciał obwieścić iż wsadzacie diamenty, taka drobna różnica, jakby napisał iż syntetyczne siedziałbym cicho , rozumiesz? wypij za Alamosa wizję i smaruj bardziej te Wasze mechanizmy (o tym może napiszę)


Po pierwsze, to nie my wsadzamy diamenty, tylko producent mechanizmu....tak zgadłeś my ich nie produkujemy, wiem że trudno się z tym pogodzić.

Po drugie Twój wpis o smarowaniu dobitnie świadczy o tym że nie masz pojęcia o czym piszesz...ale pisz, pisz, może coś ciekawego się dowiemy.

Potrzecie całą Twoją wypowiedź traktuję jako wygłaszanie poglądów politycznych a zgodnie z regulaminem na forum o polityce nie rozmawiamy...tak ten tego...uważaj.



Kolego najpierw prowokujesz , a później się odgrażasz, tak się składa iż rozważałem zakup Marszałka i rozmawiałem z bardzo uprzejmą osobą w Gerlachu ( ty do uprzejmych nie należysz niestety i jesteś antyreklamą- takie moje zdanie może nawet polityczne), stąd wiem więcej niż piszesz (dlaczego piszesz mniej niż strona Gerlach?- polityka?)
pomyśl iż czasami pozory mylą, a ja lubię zegarki z Tourbillonem , ach dla wszystkich zainteresowanych: ma być na FB filmik Gerlacha przedstawiający pracę Marszałka tourbillon ,
i dzięki iż są normalni ludzie pifko

Sylwestrze bez urazy , pomyśl czasem przed ... czyli tak ten ... ja Ci belki nie dam, ale mogę reklamę zrobić pifko
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #221  Wysłany: 2019-01-17, 15:55   

a prosiłem bez polityki...Darku... aaaaa i tylko żebyś nazwy nie mylił, pamietaj G.Gerlach z kropką po pierwszym G.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Svedos 2019-01-17, 15:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kopeć 
Ryżowy Długiego Marszu
kopeć


Pies czy kot?: kot
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1125
Skąd: Szczecin
 #222  Wysłany: 2019-01-17, 21:32   

Rozważałem zakup ;) ale już nie kupię - tak nic nie mając można księciem albo i cysorzem czuć się nawet :))
Ot Polska - czego to ja nie rozważałem kiedyś, tyle, że nieszkodliwie dla siebie i innych - takie sny o potędze hehe. Przyjdzie temu misiu wyrosnąć w końcu, ciasne majtasy wymienić. Nie jestem nawet złośliwy, poważnie, to po prostu śmieszne jest - czy ktoś tam lubi czy nie lubi GG, lub ich produktów. Pozdrawiam.
 
 
Apa13 
Klon Sprzedawcy Ryżu
Artur


Pies czy kot?: pies
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 9081
Skąd: Polska
 #223  Wysłany: 2019-01-17, 21:41   

Chcialem kupic sobie Lambordzini. Wszedlem w internety, obejrzalem i dzwoniem do salonu. Zadalem im jedno zajedwabiscie wazne pytanie, mianowicie czy mogą mi wstawic takie wygodne, duze siedzenia, jak mają w swoich ciągnikach. Oni na to, że nie, ze nie wejdZie, ze nie ten styl, ze ogolnie wujnia. Posluchal i sobie mysle „ klijent nasz pan”. W taki sposob stracilem resztke szacunku do tej firmy, co nie umi siem do klijena dopasowac i zem stwierdzil, że lambordzini nie jest dla mnie. Kupie Dacje.
_________________
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #224  Wysłany: 2019-01-18, 08:21   

Ja z kolei postanowiłem, ż enie wystąpię w kolejnych igrzyskach olimpijskich. A co więcej, w żadnej dyscyplinie. Możecie mnie trzymać za słowo.
_________________
 
 
Maras 
Klon Starszego Kulisa

Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 8988
Skąd: PL- wrocek
 #225  Wysłany: 2019-01-18, 08:27   

Jacek. napisał/a:
Myślę, że w uznaniu zasług w egzemplarzu dla ciebie firma mogłaby gratisowo zapaćkać ów brylancik np butaprenem (imitacja kupy Kasztanki) cool


dopiero doczytałem :D :D :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum