Pokaż co masz dziś na nadgarstku...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
prezesso napisał/a:
Taka sytuacja...


citek tu pasuje jak pieść do nosa :złośliwiec: rolex jakiś albo pam bardziej byłby na miejscu :))

:
prezesso,

No domyslam sie ze jednak bys sie nie chwalil. Ale szczerze mowiac to do mnie te gabinety na kolach nie gadaja. W sensie bardziej podobaja mi sie sportowe samochody niz takie limuzyny.

:
Ale za to jaki komfort!
A i myślę, że pod maską mu nie brakuje...

Skate or die!
:
prezesso, fajny Merc, a i zegarek w nim również (firma) niczego sobie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Maras, raczej IWC, choć sąsiad z grupy Richemont Pam też pewnie się nada. Ja gdybym szukał oczoj... zegarka do takiej fury to Big Pilot albo Ingenieur 7 dniowy.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
prezesso,

Mi nie chodzi o moc, bo na pewno jest. Tylko dla mnie te S-klasy, Maybachy itd to takie starodziadkowe są stylistycznie ;)

:
eee tam, fajny jest!

Skate or die!
:
Ale pewnie tylne siedzenia się nie składają. Jak człowiek szafkę z Ikei przywiezie takim? :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314,

do leżenia się rozkładają i składa się przedni fotel pasazera jeśli dobrze pamiętam.

:
Szymon, też tak kojarzę z testów na YT. Dla mnie problemem by była nazwa. S500 jakoś ludziom się lepiej kojarzy niż Maybach, a wolałbym nie mieć ksywy "Ojciec Dyrektor". Ale to takie gdybanie w stylu "Obciach w Patku chodzić" jak nigdy nawet najtańszego nowego nie będę miał.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
photo host

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Szymon napisał/a:
prezesso,

Mi nie chodzi o moc, bo na pewno jest. Tylko dla mnie te S-klasy, Maybachy itd to takie starodziadkowe są stylistycznie ;)


Możesz sobie nawet po dwa, trzy razy dziennie z tego powodu ich nie kupować :złośliwiec:

:
Takim Mesiem to tylko Sikorki wozić.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
Takim Mesiem to tylko Sikorki wozić.

Jedną. Góra dwie wejdą. Bo to 4osobowa fura.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Doruś a z matmy co miałeś?
4-kierowca= ???
i tyle bym woził, jakbym młodszy był i taki wózek miał cool

Skate or die!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.