SEIKO Sawtooth
Odpowiedz do tematu

Darecki
[Usunięty]
:
Jak trwałe jest takie piaskowanie?

:
Wydaje mi się że długo,to zalezy jaką gradacją to zrobimy.im większe ziarno tym dłuższy efekt.Na pewno na rok ,lub dłużej.

Ostatnio zmieniony przez MirekL 2010-10-25, 11:25, w całości zmieniany 1 raz
:
mirekswiss napisał/a:
Żeby rozjaśnic troszkę temat ,to wygląda tak że np.ta piaskarka to bardzo dokładne urządzenie,piaskuje się szkłem o gradacji około 0,05mm.Praktycznie pył.Dysze mogę ustamić tak że cała operacja jest tak dokładna-np mogę wypiaskować sam bezel nie dotykając nawet jego wkładu.Co do propozycji piaskowania innych zegarków ,to jak najbardziej moge pomóc koleszką.Koszt to pokrycie wysyłki w dwie strony ,i tyle.pzdr


Czyli, że dałoby radę wypiaskować kopertę bez wyjmowania szkiełka?
I czy koronkę też da radę?

:
Bibliotek@rz napisał/a:
Darek- tylko spróbuj :) Sumiak ma pozostać w stanie nienaruszonym.


za próbę wypiaskowania bullheada też mi się dostało :razz:

Blaz
[Usunięty]
:
Po piaskowaniu wygląda znacznie lepiej! :shock: :grin:

:
no fajny efekt!!

Darek, ja bym widział bulleheada piaskowanego :D

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
sorry ale bullhead piaskowany będzie wyglądał jak garnek z gliny na surowo , ręcznie lepiony

:
Ja myślę o piaskowanym pilocie.

:
Nic nie trzeba wyjmować,moja w tym głowa że wszystko będzie jak nalezy.Robiłem już zegarki różne i jak na razie bez reklamacji :wink: Same koronki też mogę zrobić-oczywiście bez wyciągania z mechanizmu.pzdr

:
kadarius napisał/a:
Bibliotek@rz napisał/a:
Darek- tylko spróbuj :) Sumiak ma pozostać w stanie nienaruszonym.


za próbę wypiaskowania bullheada też mi się dostało :razz:


Tylko spróbuj buraku :mrgreen: :wink:

Ale sam technologia tego piaskowania to istny czaddddd, nie sądziłem że to może być takie precyzyjne.

:
Sylwek +1

Ręce precz od Bullheada !!!

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Jak się ma sprzęt....to jest to precyzyjne.Ja w pracy operuję mikronami,a setne części milimetra to przepaść.Niedługo założę właśnie taki temat-tzn Chiny ,a dokładność wykonania.Pewnie was nieżlę zaskoczę... :cool: pzdr

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.