Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

:
Ja pierdziu, Zbychu, skąd Ty bierzesz takie fajne zegarki?

;)

Antisocial and faceless...
:
Chyba miał ;) .

Antisocial and faceless...
:
Jacobi napisał/a:

Zbysiek to wszystkie Twoje :?: :shock:


ale że Zbych polubił Vintage aż tak :?: :shock: no i te wojaki :shock: hmmm

Zbycha kolekcja ewoluuje w niebezpiecznym kierunku :złośliwiec: ;)

:
Nowoprzybyły od majstra


Wskazówki w oryginale są barwione na niebiesko, ale oczywiście na zdjęciach wyszły mi czarne...
reszta zdjęć w "Wojskowe nagrodówki"

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Że niby na tym znaczku skarbowym widać owo cacko? Wierzę i gratuluję cool
:)


Gz.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Wintergreen, jak zwykle :) pifko pifko pifko

[ Dodano: 2018-04-16, 16:32 ]
Jak of "Jubilera" tylko bez pudełka i paszportu ;)


:
>>>

Z_bych napisał/a:

(...)
Jak of "Jubilera" tylko bez pudełka i paszportu ;)
Obrazek


Rzeczona Pobieda wspaniale prezentuje się w złotym blasku... :shock:
Czy Kumotr mógłby jeszcze przybliżyć ten wspaniały czasomierz, w stosownym temacie oczywiście... :?:


Tymczasem z profesjonalnej renowacji powrócił cyferblat Atlantica Worldmastera... :)



PS.
Dla porównania w tym temacie ( #1542, #1544) można zapoznać się z wyglądem tej tarczy przed zegarmistrzowską odnową... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Renowacja fakt, dokonana. Ale czy profesjonalna? hmmm

;)

Antisocial and faceless...
:
mw75 napisał/a:
Renowacja fakt, dokonana. Ale czy profesjonalna? hmmm

;)


Ujdzie. Pewnie z gotowca drukowany - to by tego Specjala tlumaczylo (chyba ze na oryginalnej tarczy tez byl, ale splowial). Kreski troche grubawe w porownaniu do oryginalu.
Zdjecie pewnie znacznie wyolbrzymia.

Nosilbym bez placzu.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
>>>

Zdjęcie rzeczonego cyferblatu wykonałem w trybie, który można nazwać roboczym, gdyż nie miałem zbyt dużo czasu, a przede wszystkim lepszego aparatu... :roll:
W rzeczywistości tarcza prezentuje się znacznie lepiej niż na załączonej fotografii, przynajmniej moim subiektywnym zadaniem... :)
Jednak dopiero po pełnej zegarmistrzowskiej realizacji będzie można w pełni ocenić efekt końcowy... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Special powinien być, natomiast Erolek bardzo dobrze zauważyłeś niewłaściwą grubość linii. Dodatkowo, napisy pod logo są nieco przesunięte.
Wiem, czepiam się. ;-) Ale jestem znanym miłośnikiem profesjonalnych renowacji ;-) 😀 To się muszę czepiać.
Najważniejsze, żeby powłoka była dobrze, równomiernie i bez grudek położona...

Antisocial and faceless...
:
Blade... poczekam na efekt końcowy bo dzisiaj to można sobie pisać różnie, grubość linii
i przesunięcie to może być tylko błąd ustawienia aparatu mw75 taka paralaksa nie mylić z Polą Raksą ;)

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
diver, napisy i krecha leżą na jednej płaszczyźnie, to nie będzie błąd paralaksy.

Antisocial and faceless...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.