Aktualności
Odpowiedz do tematu

:
wielbiciel PO i Obamy się wypowiedział :D , czyżby nagle polubił "prezydenta jednego polaka "
przypomnieć ? już kiedyś napisałem i podtrzymuję pifko

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
A ty dawno belki nie dostałeś, co nie? hmmm

:
ALAMO napisał/a:
A ty dawno belki nie dostałeś, co nie? hmmm


a ty wiesz że nudny i żałosny jesteś :?: przywal mi teraz belkę za to że krzysiu napisał kiedyś iż: " Prezydent Duda jest prezydentem jednego polaka" wtedy nie zauważyłeś czy
identyfikowałeś się - bo to jednak różnica - nie uważasz :złośliwiec:

:
diver napisał/a:
ALAMO napisał/a:
A ty dawno belki nie dostałeś, co nie? hmmm


a ty wiesz że nudny i żałosny jesteś :?: przywal mi teraz belkę za to że krzysiu napisał kiedyś iż: " Prezydent Duda jest prezydentem jednego polaka" wtedy nie zauważyłeś czy
identyfikowałeś się - bo to jednak różnica - nie uważasz :złośliwiec:


Co wolno Wojewodzie to nie Tobie smrodzie :P

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
arek314 napisał/a:
Znając jakość mechanizmu rejestracji na forum podejrzewam że Pan Dariusz odbił się od "Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group" :D

Ale, że nie wiedział, że Mickiewiczowi na imię było Adam?

Poza tym Pan Dariusz już wcześniej pisał o "fundacji założonej w celu optymalizacji podatkowej", o firmie i jej wyznawcach wyrażających się niepochlebnie o KIZI, oskarżających ich o ...komercję sic! (pogrubienia są cytatem wprost z wypowiedzi pana D.Ch.)
"Na szczęście mamy Polporę, Balticusa, VC itp, bo Gerlach jaki jest każdy widzi..." - to również z powyższego bełkotu.

Dlatego stojąc przez kilka lat okrakiem pomiędzy KIZI a CW, postanowiłem w listopadzie ubiegłego roku definitywnie zerwać z !@#$%^ i !@#$%^%$ (belkę przyjmę z pokorą), zakłamaniem dwulicowością, wielokrotną edycją wpisów adminów/moderatorów, tak by w efekcie wyszło na to, że to oni napisali to wcześniej, a to ty jesteś debilem itp. manipulacjom. I żyje mnie się lżej, odkryłem, że jest tyle innych for zegarkowych, że brak czasu na CW :)

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2018-03-02, 22:37, w całości zmieniany 1 raz
The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Jacku,
Pana Chlastwę mijałem trzykrotnie, pierwszy raz na spędzie kizi w Lolku. Stanowił wtedy plecy od brudnawej marynarki w pepitkę, przeszkadzające w rozmowie z Mellerem i gościem spotkania. Przy żadnej z pozostałych okazji pan ów nie pominął żadnej okazji do próby zdyskredytowania lub prostego oplucia swych rozmówców.


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Jacek. napisał/a:
Jacku,
Pana Chlastwę mijałem trzykrotnie, pierwszy raz na spędzie kizi w Lolku. Stanowił wtedy plecy od brudnawej marynarki w pepitkę, przeszkadzające w rozmowie z Mellerem i gościem spotkania. Przy żadnej z pozostałych okazji pan ów nie pominął żadnej okazji do próby zdyskredytowania lub prostego oplucia swych rozmówców.


G.


Czyli o 3x za dużo. A takie gadziny to trzyma się w terrarium czy innym serpentarium a nie zaprasza na spotkania.

Tfu, na samo wspomnienie tego czegoś.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
W całej tej historii nająśmieszniejsze jest to, co ich naprawdę boli.
Podejść do zrobienia takiej marki kiziowe bonzoły zaliczyły kilka. Lata pierdzenia w stołek, mądrych słów bardzo mądrych ludzi, spotkań, spędów, rządu dusz, manipulacji ... i się nie dało :-P Wszystkie - bez wyjątku wszystkie inicjatywy podjęte wg. kiziolskiej szkoły biznesu - zdechły. Niektóre w większych, a niektóre w mniejszych bólach. Ale WSZYSTKIE.
A potem, my zrobiliśmy dokładnie odwrotnie niż oni tam przez te lata wszystkie pieprzyli w bambus. Apiat' abarotna. Cały aktyw się rzucił do zwalczania herezji. Wszystkie ręce na pokładzie, dziesiątki lewych kont piszących szkalujące opinie, ciągła wojna podjazdowa na wszystkich frontach. I się znów okazało, co może partyjny kiziolski aktyw. Kreatorzy trendów, agenci wpływu, wielkie umysły i wielki biznes ... A potem, nagle się okazało że aby mieć szansę na sukces w tej branży, trzeba robić dokładnie tak jak my - jak to zrobił Adam. Lub jeszcze bardziej "na wschód", i zamawiać po prostu chińskie zegarki, jak to robi reszta. Cały czas, a mija już 10 lat, kiziolskie bonzoły dalej nie skumały, jak bardzo zmienił się rynek, jak zmienił się świat. Dalej są więźniami swoich małych, zakompleksionych główek. Poza tymi którzy są zwykłymi szujami :D

:
Wy tu ujadacie, Oni tam, typowo "polskie ", mały kraj zakompleksionych o wysokim mniemaniu ludzików.

[ Dodano: 2018-03-03, 10:23 ]
Tam napisać coś w obronie Gerlachów " rzuć ognia " , tutaj coś pojednawczego " te szuje , nigdy Mocium Panie szable w dłoń !! "

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Próbowałem, ale nie dociera. Sprawa załatwiona klient zadowolony, a co który wlezie do wątku to wiadro pomyj wylewa i wraz o to samo lamentuje. Żeby choć jakaś nowa nuta zapachowa w tym szambie... To mi się w sumie już odechciało. Zegarki i zacietrzewienie...

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666 napisał/a:
Próbowałem, ale nie dociera. Sprawa załatwiona klient zadowolony, a co który wlezie do wątku to wiadro pomyj wylewa i wraz o to samo lamentuje. Żeby choć jakaś nowa nuta zapachowa w tym szambie... To mi się w sumie już odechciało. Zegarki i zacietrzewienie...

Widziałem Tomek, też próbowałem, szkoda czasu ;)

[ Dodano: 2018-03-03, 13:36 ]
po obu stronach zakapiory, ale że Gburek, w głowie się nie mieści :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:

[ Dodano: 2018-03-03, 13:36 ]
po obu stronach zakapiory, ale że Gburek, w głowie się nie mieści :D


No kiego purkuja? Toż dla mnie wszegdy każdemu stworu należy się jego porcja kurtuazji. Niektóre stwory swoją już spożyły, abonamentu nie odnowiły - i to wszystko "pro urodow i ludiej" cool


Gburcydydes.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
A Pan DC to czasem ostatnio nie zajął się strzelectwem ?

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
GG od dawna realizuje różne interesujące projekty, które się podobają. A może by tak jakiś projekt ... :
- Worldtimer ze strefami czasowymi? Nazwa - "Cejrowski"? - jakby się zgodził.
- Medyczny ze skalą pulsu? Mógłby nosić nazwę naszego Religi.
- Vintage, z subsekundą na 6. 17 kamieni, szerokość zk ~39 mm, prosto i skutecznie. Przykładowa nazwa "Najdorf" na cześć. polskiego arcymistrza szachów.
- Sportowy "Deyna".
- "Banach" ze skalą logarytmiczną na cześć matematyka Stefana.

Co Wy na to?

Ostatnio zmieniony przez transportowiec 2018-03-10, 14:56, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.