Co kupić?
Odpowiedz do tematu

:
Dla mojego łapska wszystko poniżej 42 mm poza wintydżami to damki ;) a poniżej 40 mm to już bezdyskusyjnie na rączkę damską lub dziecięcą...

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Ja również uważam, że 40 mm to optymalny rozmiar do codziennego zegarka. Gigantomanii na nadgarstkach mówimy stanowcze i zdecydowane NIE! :D

Ja bym sobie kupił EXPLORERA II GMT z białą tarczą ;)

:
Ale to już 42 mm.

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
Ale bardziej sportowy charakter, a w takich i diverach 42 mm to optymalny wybór :))

:
ja tam choruje na PO GMT, wiec jakbym chcial taki piniondz wydac na jeden zegar, to pewnie jednak swatcha bym kupil ;)

[ Dodano: 2017-12-17, 18:44 ]
a, no i jeszcze portulagczyk, chociaz nie wiem, ile kosztuje. Inzyniera od IWC nie rozumiem - nic w tym zegarze nie uzasadnia ceny jak dla mnie.

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
IWC


Mówisz :popcorn: :))

:
Hmm, IWC Inge- zegarek dla inżynierów (wszak jestem), najlepsza chyba bransoleta, idealny rozmiar, wystarczające WR, Gerald Genta, historia, uniwersalność, no i to, że IWC.

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
Piotrek napisał/a:
...

Explorer II mi się podoba... i nie musiałbym znowu tak długo odkładać... :głową w mur:

EX II zjada Inge bez popitki i nawet mu się nie odbije.
I z "roku na rok" tylko będzie zyskiwał. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Cytat:
Hmm, IWC Inge- zegarek dla inżynierów (wszak jestem), najlepsza chyba bransoleta, idealny rozmiar, wystarczające WR, Gerald Genta, historia, uniwersalność, no i to, że IWC.


no to skad rozterki? ;)

beceen | ***** ***
:
No bo ten ExII... Powiem szczerze, że podobnie spać nie daje jak Inge... Chyba jeszcze trochę dozbieram. Poza tym patrząc na aspekt ekonomiczny to mniejsza strata będzie przy sprzedzży Ex niż Inge a parę tysi piechotą nie chodzi. nono

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
Ten inżynier jest fajny i ja bym go brał, zamiast tego na R.

IMO jest bardziej dyskretny ;)

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Piotrek napisał/a:
... Chyba jeszcze trochę dozbieram...


O ile dobrze zrozumiałem z wcześniejszych wypowiedzi, masz czarną Kontiki FH? Bo jeśli tak to mogę pomóc i od razu będziesz miał lepszy budżet ;)

World Wide Watches
:
Hehe, pasti, Kontiki nie jest na sprzedaż. Właśnie trafiła do spa gdzie podreperują jej serce i ciało ;) Oby tylko następny zegarek tak cieszył jak Kontiki właśnie...

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
Jeśli wymarzony to będzie. :)) Tylko żaden substytut. Bo to najdrożej wychodzi. :głową w mur:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Jeśli wymarzony to będzie. :)) Tylko żaden substytut. Bo to najdrożej wychodzi. :głową w mur:


A Tobie co? :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.