Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
:D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
agaron napisał/a:
To by ich trzeba było wtedy jeszcze z 3/4 wątków na forum wywalić :D ;)

Za całego foruma, co sie rozdrabniać :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
żądam wywalenia moda Czikena na zbity dziób za "dopisywanie" porządnym userom już tam on wie czego :mad:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Woytec napisał/a:
Jaki, kufa, spisek? Czy Ty w ogóle sam siebie czytasz? :facepalm:
Nie podoba mi się zamknięcie (czy tam ukrycie) wątku ze zlotu i o tym piszę a Ty zachowujesz się jak...
W doopie mam czy ktoś komuś zajumał zegarek czy po prostu wcięło go gdzieś w czytelniczym ferworze ale przyjemnie było poczytać o zlocie i pooglądać fotki, tyle i tylko tyle.
Szkoda słów... facepalm


racja Woytecku - powstało forum "dwóch prędkości" i tak mi się przypomniało: kurczak który pieje nie jest kogutem... EOT

:
Niestety, tak się tu jakoś dziwnie porobiło hmmm
W tej chwili mamy podział na grupę kumpli od kielicha i całą resztę trolli i innej hołoty, co do "niepublicznych" wątków ze zlotu nie ma dostępu bo z w/w kumplami nie piła.
Staż i aktywność na forum nie ma znaczenia, nie piłeś - nie jesteś "swój".
Nigdy nie przypuszczałem, że akurat na tym forum tak napiszę ale cóż, samo życie jak wszędzie... :/

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2017-10-24, 19:07, w całości zmieniany 2 razy
:
Dla Twojej wiadomości: nie wszyscy na zlotach piją.
Ba, coraz więcej osób nie pije....

:
Ba! Są tacy na zlotach, którzy odkąd ich znam nie piją.
I to jest kolejny spiseq, pewnie nagrywają! :D

:
ALAMO, jak Ty łatwo potrafisz kpić z innych.
Za to jak zaczyna się żartować z Ciebie to już gorzej, a jeszcze jak wygląd skomentują to się wątki ukrywa :złośliwiec:

Nie każdy niepijący dobrze się czuje w towarzystwie pijących, są tacy co nie i nic już na to nie poradzą choćby chcieli.
Sam tak mam, kiedyś piłem za dużo więc musiałem przestać, już od ponad 15 lat nie piję wcale.
Niestety, ma to swoje konsekwencje, gdy obok ktoś pije czuję się niekomfortowo i na żadnych imprezach z alkoholem od wielu lat nie bywam.
Jedyne co mi zostało to jakiś wczesny obiad w restauracji z rodziną, wczesny bo jeszcze na ogół wtedy spokojnie.

Zresztą czy wszyscy na zlotach piją czy nie, nie ma tu większego znaczenia, nie zmienia to faktu jak jest teraz na forum.

A teraz ponabijajcie się jeszcze z Wojtka i teorii spiskowych, to zawsze fajne no nie? :)

:
Woytec napisał/a:
Za to jak zaczyna się żartować z Ciebie to już gorzej, a jeszcze jak wygląd skomentują to się wątki ukrywa

Z anzugu Flatiego to jednak w innym wątku było...

:
I to jest odpowiedź na temat?
Spisek, nagrywają, piją nie piją, nie ten wątek...i tak można długo sobie pisać o d...
To nie ma sensu :/

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2017-10-24, 19:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Wojtek, przyznam Ci rację.
Nie ma sensu ta dyskusja.

Wątek ukryłem - po zapowiedzi, nic się nie zmieniło, wręcz się nasiliło.
EOT

A w kwestii złośliwości Flatiego, to jak sam zauważyłeś - masz już długi staż na forum - to chyba Cię nie zaskakuje?

:
Powoli coraz mniej już mnie zaskakuje.
Bawcie się dobrze pifko

:
Miałem nic nie pisać bo mnie tam nie było to się nie znam ale jak ukryliście wątek tylko dla osób ze zlotu to nie dowiem się jaki był finał tej historii a jak pojadę następnym razem to chciałbym wiedzieć jak się dodatkowo ubezpieczyć i jakie są zasady/regulamin zlotu :))
A już jedna taka Menda RWjeden mi groziła :foch:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz napisał/a:
jak pojadę następnym razem

:D :D
Tuuuu mi kaktus wyrośnie...

;-)

:
Woytec, ale nie zauważyłeś że w temacie spotowym najwięcej do powiedzenia mieli Ci co tak naprawdę nie powinni w danej chwli? Pomysły nie z tej ziemi itp? To co się dziwisz :p
Co do pijaństwa czuje się wywołany do tablicy :)

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.