Hamilton - nowości
Odpowiedz do tematu

:
Spodziewałem się bardziej wyczesanej techniki za tym efektem :)



G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa gwarancji Hamiltona na zegarki kupione w juesofej?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Jak masz oryginalną i podbitą przez oficjalnego sprzedawcę, to jest ważna na całym świecie.

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Super. Ciekawe na ile fotka kłamie bo nie widziałem jeszcze hamiltonian z takim szkłem. ;)

Skate or die!
:
Szkło pewnie kłamie ale zegarek kozak ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Na blacie nie ma informacji, więc pewnie Powermatic 80 poskąpili. No i data na 4:30

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Bardzo fajny ten Hami. Chyba bym nosił :)

:
to logo jakos mi sie z helbergiem kojarzy.

beceen | ***** ***
:
arek314 napisał/a:
Na blacie nie ma informacji, więc pewnie Powermatic 80 poskąpili. No i data na 4:30


Data faktycznie tragiczna :facepalm:

:
arek314 napisał/a:
Na blacie nie ma informacji, więc pewnie Powermatic 80 poskąpili. No i data na 4:30


Hamilton nie podaje, tak jak to robi Tissot i Certina napisu na tarczy, że Powermatic, z tego co kojarzę. Rado zresztą również nie.

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Jakiś taki za cukierkowy jak na Hamiego :/

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz, sam jesteś cukierkowy :facepalm:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Butik cool

Gb.

"We offer best solutions in search of a problem"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.