Citizen Nighthawk Chrono AS4020-52
Odpowiedz do tematu

:
Nie szczuj :foch:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Fajne foty . Nie zazdroszczę bo maj jajecznicę :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dzięki ;)

tomaliusz napisał/a:
Nie szczuj


Ale przeciez nikt tu nikogo nie szczuje :D

:
Zawsze go chciałem na żywo zobaczyć i porównać z The Pilot. Może w kwadracie byłaby okazja, a jak nie to ewentualnie gdzieś indziej ;)

:
Ja raczej nie kwadratowy jestem, ale moze sie przelamie :P

:
muchacho_, wal się, jakoś mi nie po drodze z tym zegarkiem. Ostatnio wygrał z nim M-Force :))

Strzała napisał/a:
Zawsze go chciałem na żywo zobaczyć i porównać z The Pilot. Może w kwadracie byłaby okazja, a jak nie to ewentualnie gdzieś indziej ;)

W każdym Swissie możesz pooglądać, pomacać i nawet przymierzyć ;)

:
Tomek, jak kiedyś szukałem to były tylko inne wersje kolorystyczne, a tej nie ;)
Ale w sumie już dawno nie byłem to może się pojawiły.

:
W M1 w Markach widziałem kilka dni temu, w CH W-wa Wileńska też ..

:
Tomek napisał/a:
muchacho_, wal się, jakoś mi nie po drodze z tym zegarkiem. Ostatnio wygrał z nim M-Force :))



Dzieki :))

Zegar jest pierwsza klasa, jedyne co mnie troche drazni to przykrotki sekundnik hmmm

:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Fajne fotki pifko




Strzała napisał/a:
Zawsze go chciałem na żywo zobaczyć i porównać z The Pilot. Może w kwadracie byłaby okazja, a jak nie to ewentualnie gdzieś indziej ;)


Pilot jest fajniejszy w obsłudze bo ma chronograf działający jak w zegarkach mechanicznych, bez wybierania go najpierw z menu.Bardziej jednak pasował mi ogolny wygląd "Aviatora" więc ten u mnie został.

Dorzucę



Klikać, fotka większa.

:
7.




Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.