Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

:
buran, motorki pokaż

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Buranie mój Ty kochany na co Ci takie Kienzle hmmm ja to co innego
przemyśl propozycję :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler pokazałabyś wreszcie jakiegoś vintydża :złośliwiec:

:
Wintergreen,
Wolę Twoje przedwojenne ... pamiątka z III wydziału SB to nie dla mnie.


Yakovlev napisał/a:
buran, motorki pokaż

pifko
Tak, tak ... choć Kienzle możesz dać Ratlerowi :))

:
Woj_Woj napisał/a:
...
Tak, tak ... choć Kienzle możesz dać Ratlerowi :))


Taaa... a Superie widziałeś ? Nie wszystkie to blaszaki.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Woj_Woj napisał/a:
Wintergreen,
Wolę Twoje przedwojenne ... pamiątka z III wydziału SB to nie dla mnie

Ja na zegarki patrzę jako na ślady przeszłości. Ona miała miejsce, zegarek jest tym co po tym pozostało. Nie oceniam jej ani tym bardziej zegarka pod względem nie wiem nawet jak definiowanej słuszności czy tym podobne. Taki spersonalizowany Poljot z historią jest dla mnie cenniejszy niż świetne nawet zachowane chrono vintage.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Zegarki to przedmioty dość osobiste, więc ich historia jest historią kawałków życia właścicieli. A czy lepszy właściciel z kopalni, z UB, sowieckich kolei, dworu Marszałka, czy z wehrmachtu? Oni z kolei są kawałkami historii swoich krajów. Dziś już niczym więcej.
Niby każdy wie, że historia, złożona z tego co się nam akurat podoba i z Krainy Zła to nie historia, tylko polityka. A to już zupełnie inna historia ;)



G.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2016-10-30, 15:10, w całości zmieniany 1 raz
"We offer best solutions in search of a problem"
:
dzisiejsze łupy


i taka ciekawostka,wygląda na amerykańca,ale jakiś taki strasznie ascetyczny,brak zawijasów i tysiąca napisów hmmm


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
i taka ciekawostka,wygląda na amerykańca,ale jakiś taki strasznie ascetyczny,brak zawijasów i tysiąca napisów

Szwajcar ... stosunkowo często spotykany w kieszonkach z początku wieku ... najczęściej widziałem w tych na rynek rosyjski ... w różnych standardach wykończenia.
Niestety, nie wiem kto je produkował ... a sam jestem żywo zainteresowany cool


:
no popatrz,myślałem że ten wihajster do zmiany godzin to tylko w amerykańskich a w europejskich przycisk.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Woj_Woj, resztę pokaż, tarczę znaczy.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev napisał/a:
Woj_Woj, resztę pokaż, tarczę znaczy.


Niech będzie ... ale więcej nie pokażę ... to pamiątka po dziadku.



... a buranowy Triumph fajny ... to jakiś AS chyba?

:
eta 1022

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
eta 1022

pifko

... a ja ... ryzyk-fizyk ... takie coś nabyłem, na podstawie tylko tego zdjęcia hmmm ... zobaczymy :)


:
fajny brytyjski inhaus w środku,gburek potwierdzi-udany zakup.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.