Dlaczego nie kupic Tudora Pelagosa
Odpowiedz do tematu

:
Z_bych, zenith zbyt elegancki, no i firma bardziej znana i uznawana za droga, co jest na nie. Tego zaloze do roboty i nikt nie zwróci uwagi.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Może Tuna.


:
Apa13, to dolicz trochę i kup wielkiego Seiko ;)
Też odkupie za 2 wina :))

:
Apa13 napisał/a:
Z_bych, zenith zbyt elegancki, no i firma bardziej znana i uznawana za droga, co jest na nie. Tego zaloze do roboty i nikt nie zwróci uwagi.


Znaczy kamuflujesz się, bo środki z "dowodów wdzięczności" :D ;)

Zegarek fajny i swego czasu mącił mi w głowie, ale póki co mi przeszło :))

:
Z_bych, mam wrażenie, ze na dzis wina juz starczy ;)
rmak, zarobilem ciezka i uczciwa pracą. Do tego tak, aby zona sie nie dowiedziała:p

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13, masz dobre wrażenie o tyle, ze dziś nie ma i nie było :))
Do Seiko nikt się nie doczepi... A ma kizi poszedł trochę ponad 10k :P

:
Apa13, Artur...ratuj się :)) :)) :D

:
Apa13 napisał/a:
Woytec, nowy na inhausie i gwarancji
Mam juz niebieska 300, stad odpada omega i odpada niebieski pelagos.


Kuszący, nie powiem.
Mnie nie stać ale gdyby to tylko czarny.

:
A on jest stalowy :?:

Jakiegoś Inzyniera od IWCa nie kupisz :?:
A ja osobiście kupiłbym Taga Aquaracera co Karol sprzedaje/sprzedawał. Ale ja jestem inny. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, tytanowy. Inzyniery od IWC nie podobuja sie . JesCze zolty aquatimer na bransolecie ok

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
...wiesz ile mógłbyś mieć za to fajnych zegarków


facepalm

:
indeksy w tym Tudorze facepalm jak w tych dziadowskich Gshockach w jakich gustuje ostatnio ten od Boksera z nadwagą facepalm
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
:)) pifko
Idź się już połóż Ratler boś zmęczon pewnie okrutnie tym remontem :złośliwiec:

:
hmmm A może Aquatera czy jak się to pisze. :?: Wiem, ze marka rozpoznawalna. Ale fajna ta łamaga jest. Imo oczywiście. A może PO 42mm :?:

[ Dodano: 2016-08-31, 06:31 ]
I nie wiem jak ten tytan :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Apa13, bierz i nie słuchaj Melepetów :facepalm: piękny, świetnie wykonany zegarek i do tego ma datę cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.