Klub "Jeden zegarek na tydzień"
Odpowiedz do tematu

:
goTomek, chyba już pora na refleksję :twisted:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Miał być jeden na tydzień, to stosuję się :foch:
:D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Na dobry początek tygodnia zeszłotygodniowy nabytek:

Pierwsze spostrzeżenia - bransoleta jest super wygodna. Na razie dziennie robi równe +4,5 sekundy.

[ Dodano: 2016-06-09, 13:10 ]
Jednozegarkowania ciąg dalszy:

Zacząłem go odkładać twarzą do góry na noc i wczoraj było +1, dziś -1, normalnie prawie Spring Drive.
Gdzieś wyczytałem że koronką do dołu powinien zwalniać, poeksperymentuję i zobaczę. Może wcześniej go nie ładowałem odpowiednio..

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Nawet nie wiedząc kiedy - wpadłem do tego klubu :)

Ostatnio właśnie tak jakoś się składa, że jeden zegarek noszę przez tydzień (albo i dwa - zgroza!), a zaczęło się jakoś po zgubieniu pezetelkę :(

Najczęstsze zmiany to wyjazdy i weekendy - bo przecież na basen koniecznie trzeba założyć coś innego :)

W tym tygodniu to pewnie będzie kredens pokazany w dzisiejszych nadgarstkowych:

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Fajny kredens, i ta bransa rewelacyjna!

U mnie to samo:

Zdjęcie wczorajsze po wejściu z zewnątrz do ciemniejszego pomieszczenia. Luma jest, ale w 5 minut się wyładowuje. Jakby zrobili wersję specjalną z trytem...

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Czwarty dzień cool


Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:

hej ho
:
Nie mam zdjęć, ale trzeci tydzień praktycznie chodzę w jednym zegarku hmmm Nawet nowalijka wytrzymała 9 godzin...
Czasem zdejmę w domu i zamienię na inny, czasem wezmę inny do pracy i wtedy zakładam go w domu.
Zaczynam się martwić, bo ostatnio tak miałem jakoś po komunii :D I tak naprawdę naprawdę nie potrafię tego jakoś logicznie uzasadnić :D




Może by jakąś wyprz znów ogłosić i kupić coś fajnego? hmmm :D

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2016-08-20, 18:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie liczac jednego dnia to juz prawie 2 tygodnie nosze tego hmmm

Deep Blue Nato Diver 300 by muchacho86, on Flickr

:
muchacho_ napisał/a:
Nie liczac jednego dnia to juz prawie 2 tygodnie nosze tego hmmm



Zboczeniec :shock: :D

:
Z_bych napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
Nie liczac jednego dnia to juz prawie 2 tygodnie nosze tego hmmm



Zboczeniec :shock: :D

+100 :D
Mój przyszedł tak jak Kolegi muchacho_ i w sumie dopiero dzisiaj na łapie dłużej niż tylko do zdjeć ;)
A mam takiego jednego kupionego ponad miesiąc temu i jeszcze ani razu na łapie nie był.
Siedzi w pudełku w foliach a trzeba jeszcze branse skrócić :D
Chyba musze giumke zanabyć do niego cool

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2016-08-20, 18:56, w całości zmieniany 2 razy
:
Z_bych napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
Nie liczac jednego dnia to juz prawie 2 tygodnie nosze tego hmmm



Zboczeniec :shock: :D


Tak jakos mi przypasowal ;)

:
SKX to fajne Seiko było a Db to fajna kontynuacja. I to każda wersja. Ta PVD chyba najbardziej. Nooo... może Futrastego jest równoŻędna (niech tam ma co robić :D )

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2016-08-20, 19:14, w całości zmieniany 1 raz
:
Z_bych, muchacho_, jesteście nienormalni. facepalm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.