Przedmioty niezegarkowe VINTAGE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Co siedzi w wieczku zestawu do Lee Enfielda?


G.

[ Dodano: 2016-06-12, 11:51 ]
---

Oho, dybuk szaleje :)

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Jacek. napisał/a:
Co siedzi w wieczku zestawu do Lee Enfielda?

G.


Sztywny pędzelek i kawałek stalowej siatki o drobych oczkach. (do szorowania wnętrza lufy). Siatkę można było użyć tylko za pozwoleniem oficera, bo dłuższe używanie jej niszczy gwint lufy.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
...kolejny skrzydlaty.

..... i razem z tym, którego uratowałem przed koszem.



..........oraz czeska M85, magazynowa (w tele) :)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Lato...



W zagłębienie wokół dolnego otworu należało wlać odrobinę osłodzonego mleka z kawałkiem muchomora.


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
............dobre :)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
diver
[Usunięty]
:
jimmy, a dlaczego bez korony ;) , muchołapka piękna- jednak pany mieli piękniejsze od lepu sposoby na łapanie much ;)

:
....bez korony, ponieważ takie czasy kiedyś były. Kupiłem drugiego by pierwszemu raźniej było w szufladzie.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
diver
[Usunięty]
:
jimmy napisał/a:
....bez korony, ponieważ takie czasy kiedyś były. Kupiłem drugiego by pierwszemu raźniej było w szufladzie.


no wiesz orły trzymać w szufladzie ;)

:
Jacek. napisał/a:
Lato...

Obrazek

W zagłębienie wokół dolnego otworu należało wlać odrobinę osłodzonego mleka z kawałkiem muchomora.


G.

Jędrzejów?

:
Owczarnia koło Kętrzyna.



G.

[ Dodano: 2016-06-26, 14:01 ]
---

Tak przy okazji:



"Co by na to powiedział Jezus?"

(Totka z tegoż muzeum)



G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
W ostatnim czasie nabrałem chęci i zacząłem inwestować w zakup oryginalnych części do Truppenfahrrada - niebawem będę w posiadaniu kierownicy regulaminowej expresswerke. Poniżej prezentuję wczorajszy prezent urodzinowy, jest nim sakwa marki Brennabor w bardzo przyzwoitym stanie - zaznaczę że nie była tania :)

Na dzień dzisiejszy zmiany w rowerze to: bagażnik wojskowy, koła na czarnych piastach - 1942r, tylny gumowy czarny odblask Alarm.





A tak się prezentuje na rowerze.


Tylny odblask:


Do wymiany leci siodełko, będzie typowe wojskowe na plecionych sprężynach jestem w trakcie szukania. Tak samo poszukuję skrzynki na granaty mocowanej na ramie.

Ostatnio zmieniony przez mike87 2016-06-29, 22:22, w całości zmieniany 3 razy
:
Sakwa jest świetna.


Gbou.

"We offer best solutions in search of a problem"
Maras68
[Usunięty]
:
wczoraj przechodząc cyknąłem..............
..............do wyburzenia w niedalekiej przyszłości, nikt tam nie mieszka od 10 lat.... komu te kamienice przeszkadzają, dodam jeszcze iż na tej samej ulicy Pułaskiego wyburzono już cały kwartał nieopodal by postawić nowe bloki, nawet nie stylizowane do epoki.... żal

......pytam się gdzie jest główny konserwator zabytków :?: :wkurzony:

jeździmy "duparyża" by poczuć klimaty, a mamy to samo pod nosem :głową w mur:





zwróćcie uwagę, nawet zegarmistrz miał tu swój warsztacik, który funkcjonował bodajże jeszcze w latach 90-tych:


:
Pyk.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
.......mike87, łady prezent.. Najlepszego pifko

Tu więcej a propos Wrocławia i..............
http://tumw.pl/felieton-k...ol-ofiarny-stp/

Paradoks goni paradoks :(

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.