Ciekawostki...
Odpowiedz do tematu

:
Piękne miedziaki. Tak się składa, że za miesiąc będę w Akihabara :) ale pewnie drogo będzie jak pieron.

:
No cena na pewno nie sprzyja planowaniu zakupu. Około 6000 $. Grubo :twisted:
A zegarki świetny. To prawda :oops:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Bardzo ciekawą drogę obrało Casio w tym linia G-Shock , zajmują kolejną strefę na rynku wchodząc w mocno w średnią półkę , tylko patrzeć jak zrobią linię klasy jeszcze wyższej , może doczekamy się mechanicznych Casio ??

:
... myślę że nie hmmm
Jeśli brand tej wielkości robi takie zegarki w tej cenie - to znaczy że to im się sprzeda.
Na cholerę mieliby się pchać w nieznaną branżę ? Żeby sprzedaż 30 000 zegarków po 1500 zł ? Na wuj im to jak sprzedają 1 000 000 po 250 zł ?

:
Niby tak ale po co mieć część rynku jak można linie w każdej części .
Oni lubią eksperymentować na własnym i nie tylko podwórku - telefony , aparaty , kamery itd.

:
Owszem, co tylko znaczy że zegarki to jest jedna z wielu "nóg".
Ja w takim układzie byłbym mega zachowawczy hmmm

:
A ja myślę, że ta linia zegarków, to tylko taki pokaz możliwości i zaawansowania technologicznego.
To kształtowanie półki premium, która służy bardziej celom prestiżowym, niż stricte dochodowym.
Przynajmniej na chwilę obecną. Być może Casio wyczuło niszę w temacie i bada grunt ..
Czas pokaże ..

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
ta linia zegarków, to tylko taki pokaz możliwości i zaawansowania technologicznego.

Też uważam podobnie .. Kasę robią na masówce ..

:
Ale przecież linia G-shocków MR-G oraz Oceanus od dawna tanie nie są... To też najdroższe ich zegarki, które "klepią" w dość małych nakładach - z masówką nie ma to wiele wspólnego.

Najwięcej im tego schodzi na lokalnym rynku, a niektóre limitki osiągają kosmiczne ceny na rynku wtórnym.

World Wide Watches
:
pasti, potwierdzasz dokładnie to samo, co napisałem ;)

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Kawał maszynki ale doopy też nie urywa ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Ojtam :!: , Ojtam :!: :))


Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Urywa, urywa ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.