G. GERLACH m/s BATORY LIMITED EDITION
Odpowiedz do tematu

:
Panie M facepalm wiadomo ze to Alamo skopcił ale oficjalnie pójdzie na Rotora i jego siwą skroń, obniżenie zdolniości poznawczych itp. itd. :/ znaczy kozłem ofiarnym będzie i w żoopu zbierze ;)
zegarek fajny :) extra nawet pifko
:/ inna sprawa że coraz droższe te wasze zegarki :/ nie boicie się że w tej cenie to poza zapaleńcami którzy wrzucą w szufladę limitkę to część osób się zastanowi czy nie kupić jakiegoś Seiko lub Orienta czy innego tam przedstawiciela masowej produkcji

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2016-03-02, 16:00, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Wiesz co, no ale jak ktos myśli o Seiko czy Oriencie, to chyba nie będzie porównywał ceny akurat do zegarka limitowanego do 100 sztuk. Tu chyba target jest trochę inny.
Osobiście nie kupię, nie stać mnie w tej chwili żeby wykupić Neona nawet, ale jakbym miał, to bym się zastanawiał nad wymianą swojego seryjnego z pierwszej edycji.

PS. Oczywiście myślę o seiko i oriencie z tych tańszych, nie o Astronach itp. SARBy chyba kosztują podobnie?

Ostatnio zmieniony przez nick555 2016-03-02, 16:38, w całości zmieniany 1 raz
FORZA Robert!
RK WRT
:
Poza tym chyba są "trochę" lepiej wykonane niż seryjne japońce.

Też uważam, że pomimo ceny zejdą na pniu.

Skate or die!
:
Zejda ale i tak jest coraz drozej...

Silicon
:
No, a jak wiadomo - dolar jest coraz tańszy ;)

:
O i mamy sedno... Boję się co będzie z Żabolem :)

Przez ostatni rok trochę mocniej śledziłem rynek obuwia sportowego, i tam większość nowych modeli cenowo urosła mniej więcej o 75%...
Cieżko kupić coś, na co jest w danym momencie hajp za mniej niż 700 stów... Masakra.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Daje radę ta limitka. Szkoda, że na fotach indeksy siakieś takie rozmazane bo pewnie robią cały zegarek.
Cytat:

Cieżko kupić coś, na co jest w danym momencie hajp za mniej niż 700 stów.

Say whaaaat? :shock:
To ja chyba nigdy hajpowych butów nie miałem.

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2016-03-03, 21:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Fixxxer napisał/a:

To ja chyba nigdy hajpowych butów nie miałem.

Ja też :/

:
Popatrzcie na ceny Jordan Brand, nowe gel sagi, czy NB z UK albo USA. Chore ceny.

[ Dodano: 2016-03-04, 11:57 ]
Już nie mówię o brzydalach Yeezy...

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
ceny Jordan

Chciałem Juniorowi kupić w outlecie w Łodzi - ale całe czarne były i stwierdził, że za ponure... :D

A kosztowały 100 zł ;-)

:
.... mogłeś mu walnąć żółty szlaczek szprejem :złośliwiec: ...

:
Proponowałem sznurówki kolorowe - ale nie chciał.
Wybrał sobie inne ;-)
Najważniejsze, że jest zadowolony :D

:
Batory ten świetny wyszedł Wam :idea: :głową w mur:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Santino napisał/a:

Chciałem Juniorowi kupić w outlecie w Łodzi - ale całe czarne były i stwierdził, że za ponure... :D


Bo w outlecie to już nie są hajpowe. To musi być spring-summer 2017. ;)

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2016-03-04, 13:27, w całości zmieniany 2 razy
:
Poszli stont z tem obuwiem :twisted: Nowych niezegarkowych już nie wystarcza? :P
Ja tu czekam niecierpliwie na info że już do mua Batory wysłany, a łuny jakieś laczki se po stówce omawiajo :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.