Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
muchacho_, na otarcie łez powiem Ci że w Enigmie nie da się zamontować krzywo tarcz...one po prostu tak mają to kwestia dokładności wykonanai i sposobu mocowania a w zasadzie niemocowania do werku.Tarcza ma dosyć grube nózki które wchodzą w otwór w werku i to całe mocowanie nie ma śrubek blokujących.

:
Svedos napisał/a:
muchacho_, na otarcie łez powiem Ci że w Enigmie nie da się zamontować krzywo tarcz...one po prostu tak mają to kwestia dokładności wykonanai i sposobu mocowania a w zasadzie niemocowania do werku.Tarcza ma dosyć grube nózki które wchodzą w otwór w werku i to całe mocowanie nie ma śrubek blokujących.


Przed chwila tez to sobie uswiadomilem. Sprawdzilem zdjecia innych bialy Enigm w Internecie i wszystkie wygladaja tak samo. Lekko przesuniete w prawo i krzywo nalozone indeksy godzinowe. Widocznie taka serie tarcz wam wyprodukowali hmmm
No nic, bede musial nauczyc sie z tym zyc :P

:
muchacho_, w tej niebieskiej, którą mam na tydzień też tak to wygląda.

Svedos, a jest jakaś możliwość ruchu pierścieniem z tachymetrem? Bo jak dla mnie to on jest trochę w lewo przesunięty i robi taki efekt na tarczy

:
W sumie całkiem przypadkiem takie DW6600 do zadań specjalnych


Ale jako, że coraz bardziej mi się widzi to nie wiem czy nowego wdzianka mu nie zapodać :))

:
Gratuluję nabytków pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
ony, pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Daito pifko
Obik pifko
ony pifko

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
Obik Też się nad taką zastanawiam pifko

:
Strzała, pierścień jest zintegrowany z tarczą i nie da się go przesunąć.

:
ony, fajny dżi pifko

:
Dzięki, Dzięki pifko
Zegar który ma 20 lat, a cieszy jak świeżynka :))

:
Daito, Obik, ony gratulacje pifko
Daito, to ten ode mnie :))
Do mnie też przyszła pierwsza nowalijka w tym roku

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
Maras68
[Usunięty]
:
fajny ten ORIS cool pifko

:
Maras68, fajny...on jest świetny, miałem okazję przymierzyć do swojego nadgarstka.

Maras68
[Usunięty]
:
pewnie rozm.40 mm, ale ładnie układa się na nadgarstku hmmm

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.