Zamieszanie nr 2? - czyli wyprz na B&M
Odpowiedz do tematu

:
Woytec to jest nas trzech ;) Nic ciekawego w tej szarej nie znajduję. B&M z kolei wart uwagi.

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
Woytec, nie no, te co Iks i Ty pokazałeś sa piękne. W realu mi sie tez podobają, ale tamta 18tka to zupełnie inny zegarek. Te sa bardziej eleganckie, tamten bardziej sportowy. Wg mnie nie sa porównywalne hmmm

:
Dla mnie on się nie broni nawet jako sportowy - bo tak go oceniam. Przerost formy nad treścią która ma przyciągać przede wszystkim znaczkiem na tarczy, a nie przemyślanym i spójnym designem. Idealnie wpisuje się w linię stylistyczną casio edifice. Zegarek dla masowego odbiorcy w którym jest wszystko: i nakładane indeksy i nabździone jakichś elementów "żeby się działo" i polera i kilka kolorów, i szklana dupka - i rozmiar odpowiedni. Ten zegarek krzyczy "jestem tagiem", "jestem sportowy", "jestem kolorowy", trochę taka kolejna część transformerów - dużo wybuchów, szybki montaż, zero treści. :))

Ostatnio zmieniony przez Iks 2016-01-04, 13:20, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Idealnie wpisuje się w linię stylistyczną casio edifice.

+ milion pifko Pisałem o tym wyżej ..

:
A co, też poczuję się możnym tego świata i napiszę że Carery som be :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
rmaya, pifko
Miałem w poprzedniej wersji. Tamta była super a ta jest rewelacyjna.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Mi się ta szara podoba. Ponieważ pracuje w branży pochodnej od budowlanki, nie za często chodzę w gajerach czy eleganckich półbutach. Eleganckie chrono średnio mi do tego pasuje. Potrzebuję czegoś na bransolecie co zastąpi tissota i magretkę i ta wersja wydaje mi się być ok cool

:
Słoniu, mi się podoba ten szary Tag ale BM akurat ciekawsze :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Sebastian napisał/a:
A co, też poczuję się możnym tego świata i napiszę że Carery som be :D


Znam conajmniej dwie fajne wersje ;)
Obie tu już zresztą pokazywane były :D

Ale też się chcę poczuć i napiszę, że ta szara słaba

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.