Porozmawiajmy o zegarkach wojskowych
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Maras68
[Usunięty]
:
ładne nie kombinowane werki cool

graty pifko

diver
[Usunięty]
:
Werki choć nie najwyższej półki to jednak super, dawaj więcej bo ładne pifko pifko pifko , odpoczywam ;) , zenio 1942 ! jeszcze dobrze było choć bez mikro !

Ostatnio zmieniony przez diver 2015-12-11, 15:48, w całości zmieniany 2 razy
Maras68
[Usunięty]
:
się nosi:


diver
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
się nosi:

Obrazek


się ma to się nosi, miła odmiana :)

Maras68
[Usunięty]
:
na dziś i jutro:


diver
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
na dziś i jutro:

Obrazek


zegar znam, a to pod.. to latarka, bo chyba miałem pifko

Maras68
[Usunięty]
:
latarka służbowa ;)

[ Dodano: 2015-12-16, 13:24 ]
a dziś tak:


Ostatnio zmieniony przez Maras68 2015-12-16, 13:23, w całości zmieniany 4 razy
diver
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
latarka służbowa ;)

[ Dodano: 2015-12-16, 13:24 ]
a dziś tak:

Obrazek


ładna mapa i zegar, miałem zenka założyć, ale moje założenia posypały się ... :D

Maras68
[Usunięty]
:
na grudzień przedwojenne zalecenia:

(dzięki Jacek pifko )


Ostatnio zmieniony przez Maras68 2015-12-20, 16:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Pyk

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
Maras68
[Usunięty]
:

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2015-12-20, 16:01, w całości zmieniany 1 raz
Spam
[Usunięty]
:
...ty się Maras nie ciesz bo jakby nie WWII to byś dzisiaj tuszonki z surowej chabaniny wpitalał :)) a centrum polskiego życia kulturalnego byłby pewnie Lwów a krakusy dalej by tylko po bramach stały :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Spam 2015-12-20, 16:04, w całości zmieniany 1 raz
:
Spam napisał/a:
...ty się Maras nie ciesz bo jakby nie WWII to byś dzisiaj tuszonki z surowej chabaniny wpitalał :))


A teraz masz międlonkę z ryjów, skór i racic. Konserwa demokratyczna: ch... czy śniadaniowa, gulasz angielski, czy turystyczna :D

Cytat:
a centrum polskiego życia kulturalnego byłby pewnie Lwów a krakusy dalej by tylko po bramach stały :złośliwiec:


Totenhamony we Lwowie są przekonane, że tak właśnie jest. A w Krakatau po bramach tak wali szczynami, że nawet korniki z framug emigrują cool

.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Będąc dzisiaj na wrocławskim targowisku nabyłem taki oto pasek skórzany produkcji niemieckiej za 10 złoty, stan jak nowy, pasek typowy dla zegarków wojskowych z wycięciem na koronkę, zapięcia są na zaginane blaszki. Myślę że rasowo prezentuje się z moją Doxą.




:
Pasek rzeczywiście ładnie się komponuje. Przynajmniej według współczesnego poczucia estetyki.
Ciekawa rzecz, ale na fotografiach z czasów wojny chyba jak nie występują wyłącznie, to przynajmniej zdecydowanie przeważają, paski bez podkładek. Sam jednak do moich wojennych często zakładam takie z podkładkami :D

Swoją drogą, już wspominałem - wartoby założyć poboczny temacik "Zegarki vintage na paskach/bransoletkach/dewizkach z epoki". Jak znajdę trochę czasu to sam w Święta spróbuję ;)

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.