Zaczynamy i witamy
Odpowiedz do tematu

:
[b]Dorian06[/b], hmm mówicie że pijaki i zboczeńcy ee to luz normalnie jak w domu :oops: dobra więcej już nie piszę bo mnie admin zbanuje że idę na ilość..

:
Grzesiek888, cześć pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Witamy pifko

:
Witam witam,
No kurde chciałem sobie napisać w kupie/sprzedam, że zabieram Wam kolejny zegar a tu doopa nie da się.
No wiec pisze tu, zabieram Pacardt'a

:
Grzesiek888, cześć ;)
pifko


Tylko dbaj o niego. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Grzesiek888 napisał/a:
Witam witam,
No kurde chciałem sobie napisać w kupie/sprzedam, że zabieram Wam kolejny zegar a tu doopa nie da się.
No wiec pisze tu, zabieram Pacardt'a

...następnym razem napisz PW do sprzedającego i wtedy on napisze w swoim wątku, że zegarek sprzedany, nie ma potrzeby, żebyś oznajmiał światu o tej decyzji, chyba, że chcesz się pochwalić

:
Maxio napisał/a:
Grzesiek888 napisał/a:
Witam witam,
No kurde chciałem sobie napisać w kupie/sprzedam, że zabieram Wam kolejny zegar a tu doopa nie da się.
No wiec pisze tu, zabieram Pacardt'a

...następnym razem napisz PW do sprzedającego i wtedy on napisze w swoim wątku, że zegarek sprzedany, nie ma potrzeby, żebyś oznajmiał światu o tej decyzji, chyba, że chcesz się pochwalić


Nie, no po prostu chce szybciej uzbierać niezbędną ilość postów i zabrał się bardzo ambitnie do dzieła. Nie takich sprytków już to forum widziało nono

Spam
[Usunięty]
:
rmak napisał/a:


Nie, no po prostu chce szybciej uzbierać niezbędną ilość postów i zabrał się bardzo ambitnie do dzieła. Nie takich sprytków już to forum widziało nono


...tylko nawet 69 nie gwarantuje automatycznego zdjęcia namordnika... to musi zrobić Mod... a wiadomo, że Modowie to skorumpowana mafia :D

:
Witam wszystkich!

W związku z chorobą zegarkową, na którą zapadłem (jak większość tutaj) jakiś czas temu czytam (albo nawet bardziej oglądam) Was od dłuższego czasu regularnie cool

Czas zacząć zatem skorzystać bardziej - więc jestem i zaczynam zbierać swoją 69 :))

Ostatnio zmieniony przez leoric 2015-12-15, 23:03, w całości zmieniany 1 raz
:
leoric, cześć 🙋 ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
leoric szybko zejdzie pifko

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
leoric - Cześć i czołem :!:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Dziękuję za przywitanie! :))

:
leoric, witaj pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
leoric siema !

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.