Niesprawny Tisell
Odpowiedz do tematu

: Niesprawny Tisell
Przed chwila odebrałem nowiutkiego Tisella po oplaceniu myta i niestety moja radość nie trwała długo. Zegarek dotarł uszkodzony.


P7021435 by muchacho86, on Flickr


Koronka przy nakrecaniu chodzi bardzo ciezko, przy ustawianiu godziny rowniez.

Z tylu widac jakis wystajacy drucik - podejrzewam, ze to sprezyna bebna? Nie wiem, zielony jestem w tym temacie. Zegarek chodzi przez kilka minut i potem staje. Zobaczcie sami:

P7021436 by muchacho86, on Flickr

P7021437 by muchacho86, on Flickr

P7021438 by muchacho86, on Flickr

P7021437 by muchacho86, on Flickr

P7021438 by muchacho86, on Flickr

P7021440 by muchacho86, on Flickr

Co to moze byc? Co z tym robic - naprawiac na miejscu czy odsylac? Pomocy :głową w mur:

:
To co wystaje to sprężyna zapadki, i generalnie wygląda to na odkręconą/źle złożóną zapadkę. Nie blokuje bębna po nakręceniu. Jeśłi to tylko to, to kilka minut roboty. Chyba że np. pękła, no to bracie gorzej hmmm

:
Zapadka wyglada na niedokrecona bo wystaje ponad wciecie w plycie, w ktorym powinna sie znajdowac. Dodatkowo obraca się przy poruszaniu zegarkiem.

:
sama zapadka jest źle założona, wystaje ponad zębatkę, a powinna ją blokować

:
Do odważnych swiat nalezy, rozkrecilem, poprawilem, dokrecilem zapadke. Dziala! :))

[ Dodano: 2015-07-02, 18:33 ]
Na dowod :))

Tisell Sun&Moon by muchacho86, on Flickr

:
muchacho_, zuch chłop...moja szkoła :))

:
pifko

Prosta sprawa, troche tylko sie zastanawialem jak umiejscowic te sprezynke pod zapadka, ale jak sie okazalo mozna to zrobic tylko w jeden sposob :))

Szymon
[Usunięty]
:
muchacho_, pifko


Pierwsze koty za płoty. ;)

Maras68
[Usunięty]
:
...swoją drogą Tisiel zaczyna się bawić w masówkę, i będzie tego typu uchybień pewnie coraz więcej, że nie wspomnę recenzowanego niedawno z obdartą na krawędzi kopertą hmmm
...nie ma to jak pierwsze wykonanie sprzed lat paru, mojego mam od MircaAricana, i mimo iż używka - to jaka - pierwsza klasa, a chód wzorowy cool wtedy im zależało, wchodzili na rynek...

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2015-07-04, 10:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Może to się stało w transporcie, paczka chyba mocno rzucali bo karton byl w jednym miejcu mocno zgnieciony. Na szczescie cale pudelko bylo wylozone gąbką więc do zadnego mechanicznego uszkodzenia dojsc nie moglo. Srubka od zapadki mogla sie poluzować od wstrząsów hmmm

Tak czy owak jestem bardzo zadowolony, zegar na żywo wymiata. Na moją łapę idealna garnitura :)

Maras68
[Usunięty]
:
Najważniejsze, że jesteś kontent :)

Ładny zegar, niech się nosi pifko

:
Zegar fajny no i stanąłeś na wysokości zadania pifko pifko

A tak zapytam jeszcze; gryzonie się do przesyłki dobrały?

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Maras68 napisał/a:
swoją drogą Tisiel zaczyna się bawić w masówkę


Po czym wnosisz? :popcorn:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Daito napisał/a:
Zegar fajny no i stanąłeś na wysokości zadania pifko pifko

A tak zapytam jeszcze; gryzonie się do przesyłki dobrały?


Niestety. Tisell wysyła EMSem.

:
EMS nic nie znaczy ;) :złośliwiec:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.