Klamry Ciecha, oraz inny męski szpej
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ghostwheel napisał/a:
bow napisał/a:
Przyznaje się - to nie dla mnie klamra...

A kolorek jest moc!!! :shock:


Tym razem to moja kolekcja się powiększy :))
WojCiech pifko

Jaki kufa TYM razem, przecież z 80% z Ciechowej kuźni przechwytujesz pewnie :P

Ciech, super jest pifko zresztą jak zwykle, co kolejna to bardziej :)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:

Ciech, super jest pifko zresztą jak zwykle, co kolejna to bardziej :)


hmmm przy takim dopingu ze strony kumotrów, to nie dziwota że czasem coś się uda :) pifko

:
goTomek napisał/a:
...
Jaki kufa TYM razem, przecież z 80% z Ciechowej kuźni przechwytujesz pewnie :P

Ciech, super jest pifko zresztą jak zwykle, co kolejna to bardziej :)


obstawiałbym więcej, tylko się tajniaczą :P

FORZA Robert!
RK WRT
:
Oj tam oj tam nie więcej niż 75% :D

:
nick555 napisał/a:
obstawiałbym więcej, tylko się tajniaczą :P

zrobili sobie kufa taki system naczyń połączonych - jeden robi drugi bierze :twisted:
taki Ying i Yang a może lepiej Flip i Flap :złośliwiec: porządny człowiek musi potem pokątnie brać z bazarku jak się pojawiają :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
nick555 napisał/a:
obstawiałbym więcej, tylko się tajniaczą :P

zrobili sobie kufa taki system naczyń połączonych - jeden robi drugi bierze :twisted:
taki Ying i Yang a może lepiej Flip i Flap :złośliwiec: porządny człowiek musi potem pokątnie brać z bazarku jak się pojawiają :D


Trza kamerę w warkstacie Ciechowym ustanowić, a zrobione klamry wystawaiać do otwartych przetargów :))

:
Korumpcje to czeba umić robić, a jak siem nie umi, to siem nie mundruje... :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
No właśnie, a tytan od Jarka dziś przyszedł, Wojtek, jutro wyślę, podobno wiesz o co chodzi :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Lao Tse napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:
nick555 napisał/a:
obstawiałbym więcej, tylko się tajniaczą :P

zrobili sobie kufa taki system naczyń połączonych - jeden robi drugi bierze :twisted:
taki Ying i Yang a może lepiej Flip i Flap :złośliwiec: porządny człowiek musi potem pokątnie brać z bazarku jak się pojawiają :D


Trza kamerę w warkstacie Ciechowym ustanowić, a zrobione klamry wystawaiać do otwartych przetargów :))


Ja tylko sprawdzone metody zrządzania dobrami stosuję
... reglamentacja, korupcja i kumoterstwo ;)

:
bow napisał/a:
Korumpcje to czeba umić robić, a jak siem nie umi, to siem nie mundruje... :twisted:

kiedyś się schylisz w Zgierzu żeby buta zawiązać ( chyba że chodzisz w klapkach, wsuwkach lub mokasynach :złośliwiec: ) i nawet Z_bychu dosięgnie do michy :twisted:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciech napisał/a:
Lao Tse napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:
nick555 napisał/a:
obstawiałbym więcej, tylko się tajniaczą :P

zrobili sobie kufa taki system naczyń połączonych - jeden robi drugi bierze :twisted:
taki Ying i Yang a może lepiej Flip i Flap :złośliwiec: porządny człowiek musi potem pokątnie brać z bazarku jak się pojawiają :D


Trza kamerę w warkstacie Ciechowym ustanowić, a zrobione klamry wystawaiać do otwartych przetargów :))


Ja tylko sprawdzone metody zrządzania dobrami stosuję
... reglamentacja, korupcja i kumoterstwo ;)


pifko

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Bow pifko

nick555 napisał/a:
No właśnie, a tytan od Jarka dziś przyszedł, Wojtek, jutro wyślę, podobno wiesz o co chodzi :)


Podobno tytan staje się coraz popularniejszym materiałem używanym w jubilerstwie.
Jednym z najszybciej rosnących segmentów rynku jubilerskiego są obrączki ślubne i zaręczynowe wykonane z tytanu oraz koperty i bransolety zegarków ręcznych.
To i klamerkę warto zrobić cool
hmmm ... ponoć trudno się obrabia mechanicznie

Ostatnio zmieniony przez Ciech 2014-12-18, 21:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Może Jarek coś tu doda, mi zaznaczał, że dość cięzko się tnie i gwintuje, ale da się przy ciągłym smarowaniu. Tylko nie wiem czy się uda dwie wyciąć z tego kawałka... Ale to już ocenisz.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
bow napisał/a:
Korumpcje to czeba umić robić, a jak siem nie umi, to siem nie mundruje... :twisted:

kiedyś się schylisz w Zgierzu żeby buta zawiązać ( chyba że chodzisz w klapkach, wsuwkach lub mokasynach :złośliwiec: ) i nawet Z_bychu dosięgnie do michy :twisted:

:D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ciech napisał/a:
ponoć trudno się obrabia mechanicznie

Jak nigdy nie szlifowałeś stopu tytanu to Cię czeka coś ciekawego ;)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.