Nowe modele od DEEP BLUE
Odpowiedz do tematu

:
DB DAYNIGHT 65 TRITIUM po wyciągnięciu z szuflady ;-)



[ Dodano: 2013-04-17, 17:57 ]


[ Dodano: 2013-06-04, 06:14 ]
Jak nowe to nowe :)) ABYSS II


:
Łaaaadny cool

:
Miyotka 9015 w środku...
Jak ten piąty kolor, którego nie zna to brązik...
Nooooo... to tak...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
oszfak! :shock: ale fajny...

Skate or die!
:
Swoja drogą, to Marcinowi trzeba kopuf v dupuf zrobić :P Żeby Tomek musiał za niego nowinki takie fajne raportować plask

:
Oj tam, oj tam .. Zaglądam codziennie na Oceanictime i na forum DB, jak jest coś wartego uwagi to pokazuję ..

Na stronie DB prajs za MASTER DIVER 1000 AUTOMATIC to $399 + szip. Imho będzie hit.

http://www.deepbluewatches.com/madi10au.html











A tak btw, post z 18/11
Cytat:
Deep Blue will be introducing 4 new models in the next few weeks !


Święta się zbliżają .. :))

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2013-11-20, 18:12, w całości zmieniany 4 razy
:
Zielony i ten ostatni. hmm chyba ..ciemnoczerwony...śliczne są...a w zasadzie byłyby gdyby nie te okrągłe indeksy nono ...ojj szkoda, że wszystkie indeksy nie są takie jak na 6/9/12 :głową w mur: ...nawet bym przebolał niezbyt ciekawe wskazówki (godz/min)

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
ALAMO napisał/a:
Swoja drogą, to Marcinowi trzeba kopuf v dupuf zrobić :P Żeby Tomek musiał za niego nowinki takie fajne raportować plask

Jakich kopuf? ;) Wrzuciłem nowy model do odpowiedniego tematu ale pewnie i tak nikt nie zaglądnął, bo jak się pisze pod swoim postem to nie ma tego w nowych postach, ot tyle :/

A nowych modeli rzeczywiście będzie sporo, będą też wreszcie koperty 42mm, zdaje się, że to od mojego ględzenia Stan się ulitował ;) Będzie nowy Master Explorer, Sea Ram (to będzie hit, naprawdę urzekł mnie), Alpha Marine 42mm... Stan już od kilku miesięcy powtarza mi, żebym szykował pieniądze hah :P

:
Osoba siem mentnie nie tumaczy, bo my sfoje fiemy i nas siem tu nie da takymi śćemamy omamyć!!!

[ Dodano: 2013-11-21, 07:15 ]
A gdybyś potruł Stanowi o jakiegoś męskiego odważnika z brązową tarczą, a nie damki, to może bym i nawet wybaczył!!! :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
MarcinDB napisał/a:
ALAMO napisał/a:
Swoja drogą, to Marcinowi trzeba kopuf v dupuf zrobić :P Żeby Tomek musiał za niego nowinki takie fajne raportować plask

Jakich kopuf? ;) Wrzuciłem nowy model do odpowiedniego tematu ale pewnie i tak nikt nie zaglądnął, bo jak się pisze pod swoim postem to nie ma tego w nowych postach, ot tyle :/


Bo trzeba korzystać z pomocnej dłoni
http://www.czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=7455
Ewentualnie może też być telefon do przyjaciela ;)

:
MarcinDB napisał/a:
Będzie nowy Master Explorer, Sea Ram (to będzie hit, naprawdę urzekł mnie), Alpha Marine 42mm...


pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
MarcinDB napisał/a:
będą też wreszcie koperty 42mm

No pifko ;)
To ja sobie poczekam cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek ja też interesuję się tymi 42 mm i żeby jeszcze L2L do 50 mm było ;)

World Wide Watches
:
pasti, damkę będziesz nosił :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.