Coś taniego
Odpowiedz do tematu

:
Obadamy na żywo jak przyjdzie co to warte za tą cenę.

:
Jakby ktoś jeszcze szukał czegoś fajnego i taniego - i jak mu nazwa nie będzie przeszkadzać:
https://www.thewatchery.c...d=1&obp=FE&obg=|0|0|0|0|0|0|0|0|&clr=11.1&ps=60&gid=TW_ONSITE_161125

:
Fajny. Szkoda, że bransy w zestawie nie ma.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Fajny. Szkoda, że bransy w zestawie nie ma.

Jakby miał, to sam bym się chyba do tej nazwy przekonał ;)

Edit: no jest jednak :)
https://www.thewatchery.c...tore_id=1&obp=0*&obg=%7C0%7C4%7C0%7C0%7C25%7C0%7C0%7C0%7C&clr=15&ps=60

:
To jeden tani kupiony, jeszcze jeden może być budżet tak do 250$.
Można proponować :popcorn:

:
Pany, miejcie litość... :wkurzony: Zobaczycie, zobaczycie że pucek będzie w łapy parzył nono

:
Odparzeń nie zauważyłem :)) :






.
.
.
...Pucka bierę :złośliwiec: :facepalm:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Mnie też puck nie będzie parzył... :twisted:
A Haliosa za x5 nie zamierzam kupować...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Dziwne to gadanie o parzeniu w łapę i wewnętrznych burakach hmmm na forum na którym się cmoka i zachwyca podróbkami PAM-a ;)

Ostatnio zmieniony przez bert69 2016-11-30, 08:11, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
+100

Skate or die!
:
Bo kto to widział podrabiać badziewne Seiko. facepalm
Rozumiem szlachetnego Pama. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tez kilkakrotnie to zauważyłem - zrzynanie z rolka/pama/omegi jest w sumie ok, ale zrzynanie z Seiko jest be :twisted:
Myślę, że to w dużej mierze kwestia przyzwyczajenia - inspiracje, homary a nawet ordynarne podróbki marek luksusowych to zjawisko powszechne, poza tym wydaje mi sie, że sporo forumowiczów ma do Seiko sentyment - pewnie dla połowy był to pierwszy mechanik i ogólnie pierwszy 'porządny' zegarek, za to takiego np. Paneraia to co najwyżej mogliśmy obejrzeć na wystawie w galerii ;)

P.S.
Santino, a doczytałeś że ten Swiss Legend ma 19 mm grubości, wypukły dekiel i na bransolecie wazy skromne 312 g :))

W sumie to na zatoce też się regularnie pojawiają w okolicach 200$ za wersje na gumie i 300-400 na kajdanie - wiem, bo pare razy sie przymierzałem do zakupu ;)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2016-11-30, 00:03, w całości zmieniany 2 razy
:
moja armida przy nim to zabaweczka :shock:

Skate or die!
:
Po wrzuceniu nazwy w google wyskakuje trochę zdjęć nadgarstkowych - generalnie to jest niezły kloc :))

:
Cytat:
...Tez kilkakrotnie to zauważyłem - zżynanie z rolka/pama/omegi jest w sumie ok, ale zżynanie z Seiko jest be...

hmmm zrzynanie, zrzynanie, zrzynanie ;)

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2016-11-30, 00:30, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.