zegarek- nurek III,
Odpowiedz do tematu

Arek
[Usunięty]
:
proszę was, to wszystko są zegarki dla dzieci :roll:
To jest zegarek dla prawdziwego faceta :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Arek 2010-07-25, 23:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Arek może i dla dzieci , ale ja lubie takie zabawki

:
ten dievas świetny,
a jeśli miałoby coś być z schaumburga to może takie coś:






jakby cena była dobra to bym może i sprzedał... bo mi się nudzuć zaczyna :cool:

aaa i zapomniałem o szczególe WR 2000m

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2010-07-26, 00:18, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
Blaz
[Usunięty]
:
Trzeba przyznać, że na żywo wygląda świetnie, choć maszyna potężna. :grin:

:
Tytan lepsiejszy czy dziadzieje ??

:
nie wiem co to znaczy dziadzieje... bo to mój jedyny tytanowy zegarek jak dotąd i po dwóch latach użytkowania właściwie wygląda jak nowy.

Skate or die!
:
prezesso79 napisał/a:
nie wiem co to znaczy dziadzieje... bo to mój jedyny tytanowy zegarek jak dotąd i po dwóch latach użytkowania właściwie wygląda jak nowy.

... i o to chodzi , często zdarza się tak że tytan słabej jakości z czasem dziadzieje tzn zmienia odcień, obłazi i wygląda paskudnie .

just.wojtek
[Usunięty]
:
@arek- polowanie na aqualune na watchuseeku rozpoczete! masz 100%racji! (jeśli to nie jest szyd) :twisted:
@prezesso- more info please! by mail if You can... wojtek.abrahamowicz@gmail.com, hmm.. do czego są te fajne pokrętła???
no i orsa sea angler.... tez mi się widzi....
a odpowiedz od producenta megalodona- mozesz sie zapisac na przyszloroczna, prawdopodobna produkcje III edycji- I i II sprzedane, II bywa na watchuseeku za 600-800$, no ale mówicie,że jak nocnik wyglada.... ale, ale kto dziś pamięta jak wyglada nocnik w realu? :twisted:

Ostatnio zmieniony przez just.wojtek 2010-07-27, 00:16, w całości zmieniany 2 razy
:
Ja pierwszy kurka pokazalem na pierwszej stronie tego Aqualuna... :evil: :twisted: :razz: :mrgreen:

just.wojtek
[Usunięty]
:
@spinner- prawda! święta prawda, tyż prawda, no i g.... prawda, eee nie kończę powiedzonka niejakiego Pyzdry- Ty mnie popchnąłeś w tym kierunku

Blaz
[Usunięty]
:
No to jeszcze inne zdjęcia Dievasa. :mrgreen:



:
dievas mi się strasznie podobał, aż chciałem go kupić dopóki nie zobaczyłem fotek w galerii na ich stronie.
Na wprost jest wszystko ok ale pod kątem dopiero widać jak daleko jest obsadzona tarcza - istny nocnik.
W moim "szaumburgu", który jest też strasznie wysoki tego efektu nie ma.
w Tritonie też nie, i w boschetcie też nie.

Jestem na nie - tarcza i koperta super, ale całość :neutral:

Skate or die!
:
Może takie cuś:

jeśli było wybaczcie.

Ostatnio zmieniony przez Stig 2010-07-29, 00:40, w całości zmieniany 1 raz
Super Podpis Bulwo
:
on jest wypas, szkoda, że niedostępny - wczoraj się gapiłem na tą stronę chyba godzinę... ale wejście na zakładkę "szop" mnie rozczarowało - brak tych najlepszych...

Skate or die!
just.wojtek
[Usunięty]
:
a taki prometeusz?

By justwojtek at 2010-08-01


By justwojtek at 2010-08-01


ciekawe czy sie nareszcie (po 10 latach) nauczyłem wklejac zdiecia.... :shock: :shock: :shock:

Ostatnio zmieniony przez just.wojtek 2010-08-01, 21:09, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.