Deep Blue Pro Seadiver 1k Orange Dial
Odpowiedz do tematu

: Re: Deep Blue Pro Seadiver 1k Orange Dial
Swietny kawal stali do nurania, powiem szczerze, ze zaczyna mnie bardziej krecic niz 500tka z tymi falami na tarczy. I fakt - przy takiej kopercie, az sie prosi pelna solidna bransoleta - podkresla "narzedziowy" charakter zegarka. Ew. solidna, gruba guma firmowa dopasowana do niego. Skora, nawet gruba chyba byla by wrecz smieszna.

lug to lug 52,2 - ile masz cm w nadgarstku jesli to nie tajemnica? :wink:

Pozdr
strix

:
Nadgarstek niecałe 17cm, czasem nawet 16,5cm :mrgreen: .
Gumę producent przewidział taką:



Opis TUTAJ

:
Tomek napisał/a:
Nadgarstek niecałe 17cm, czasem nawet 16,5cm :mrgreen: .


taaaa.... szkoda, liczylem, ze znacznie wiecej - kolejny krok do przepasci zakupu wlasnie zostal zrobiony - tez mam taki centymetraz :wink: i jakos wydawalo mi sie, ze nie bedzie mi dobrze z takim mlotem. U Ciebie wyglada OK, chociaz jakbys pokazal wiecej ciala wokolo zegarka to bylbym wdzieczny - tylko bez przesady oczywiscie :mrgreen:

Pozdr
s.

Ostatnio zmieniony przez strix 2010-11-26, 15:41, w całości zmieniany 2 razy
Blaz
[Usunięty]
:
Nie jestem do końca pewien, ale czytałem, że Deep Blue gumę zamawiał u Bonetto. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Nie jestem do końca pewien, ale czytałem, że Deep Blue gumę zamawiał u Bonetto. :mrgreen:

Deep Blue to Panatime. A Ci drudzy mają gumy z Bonetto?

Blaz
[Usunięty]
:
Ano właśnie! :mrgreen:

Panatime jako jedna z kilku firm zamawia gumy u Bonetto. :wink:

emef
[Usunięty]
:
Fajny zegareczek, zazdroszecze.


Przy okazji fajnie sie dowiedziec ze Discountwatchstore dziala ok bo myslalem o kupieniu tam Orienta 300M (pomaranczka ma mila cene).

:
strix napisał/a:
.... chociaz jakbys pokazal wiecej ciala wokolo zegarka to bylbym wdzieczny - tylko bez przesady oczywiscie :mrgreen: ...


Proncię :mrgreen:


Blaz
[Usunięty]
:
Na tych zdjęciach widać, że koperta jest bardzo ciekawa. :wink:

:
Tomek napisał/a:

Proncię :mrgreen:


Wyglada dobrze i dobre zdjecia, przez co coraz bardzej zaczyna mi sie podobac :smile:

pozdr
strix

:
Koperta troszkę inspirowana Orisem :grin: , ale co dziś nie jest inspirowane? :mrgreen:


:
Tomek napisał/a:
Koperta troszkę inspirowana Orisem :grin: , ale co dziś nie jest inspirowane? :mrgreen:


"Troszke" tak :wink: ale te orisy zbyt wymuskane, takie metroseksualne :wink:

s

:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Naprawdę ciekawy on jest i pocieszny. :grin:

:
...bezel mi się podoba w tym zegarku, choć przypomina kształtem Citkowego...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.